PL / EN
ZDROWY KOLORYT SKÓRY DZIĘKI CHUSTECZKOM SAMOOPALAJĄCYM OD DAX COSMETCS

ZDROWY KOLORYT SKÓRY DZIĘKI CHUSTECZKOM SAMOOPALAJĄCYM OD DAX COSMETCS

Szybka opalenizna bez uszczerbku na zdrowiu? Już w kilka godzin możesz mieć naturalnie zarumienioną cerę, dzięki chusteczkom samoopalającym od Dax Cosmetics.

 

Wielogodzinna ekspozycja na słońce nie jest najzdrowsza dla naszej cery, przyspiesza proces starzenia się, a także może doprowadzić do rozwoju raka skóry. Ponadto niewiele z nas ma czas na wylegiwanie się na słońcu, ponieważ całe dnie spędzamy w pracy, Jak więc osiągnąć pożądany efekt naturalnej opalenizny bez marnowania cennego czasu oraz bez uszczerbku na zdrowiu?

 

Chusteczki samoopalające marki Dax Cosmetics gwarantują nam zdrowo zarumienioną skórę już po kilku godzinach od ich użycia. Dzięki nasączeniu chusteczek naturalnym składnikiem brązującym, aplikacja kosmetyku jest niezwykle wygodna, a produkt zostaje rozprowadzony równomiernie. Ponadto chusteczki zawierają składniki pielęgnacyjne, takie jak wygiąć z lilii wodnej, d-pantenol oraz witaminę E, które intensywnie nawilżają , łagodzą podrażnienia i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem się.

 

Nadaj swojej skórze zdrowy, wakacyjny wygląd!

 

Cena: ok. 2 PLN

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dax Cosmetics | Dax Sun | samoopalacz |

podobne artykuły