PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SEPHORA W ROKU 2011 DOCENIANA PRZEZ KLINETÓW

SEPHORA W ROKU 2011 DOCENIANA PRZEZ KLINETÓW

Wyróżnienie "Laur Klienta", godło "Jakość Obsługi", a teraz kolejny sukces Sephory. Jeśli dziś pod choinką znajdziecie kosmetyki, najprawdopodobniej pochodzić będą one właśnie z tej perfumerii.

Jeśli pod choinką znajdziecie dziś prezent w postaci kosmetyków, jest duże prawdopodobieństwo, że zostały on zakupione w perfumeriach sieci Sephora. Z badań przeprowadzonych przez Program Jakość Obsługi, w którym wzięło udział 6800 respondentów wynika bowiem, że Sephora jest najchętniej odwiedzaną siecią perfumeryjną podczas przedświątecznych zakupów.

 

Okres przedświąteczny to czas szczególny, zawsze przygotowujemy wtedy specjalne oferty i zestawy prezentowe, a salony kuszą zmysłową i radosną atmosferą przedświąteczną, którą klienci naprawdę doceniają i chętnie nas odwiedzają – mówi Michał Dominik, dyrektor generalny, Sephora Polska i Czechy.

 

Firma na rynku polskim wyjątkowo dobrze kończy rok 2011, który pełen był dla niej sukcesów. Klienci docenili Sephorę między innymi za wysoki poziom obsługi i przyznali godło Jakość Obsługi 2011, a uznając ją również najlepszą i najchętniej polecaną siecią perfumerii na polskim rynku wyróżnili jodznaczeniem Laur Klienta.

 

Pozostaje życzyć, aby nadchodzący rok był równie udany!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: rynek | marka | Sephora |

podobne artykuły