Logotyp serwisu lamode.info
SENSITIVE&DRY INTENSIVE PROGRAM - MEZOZABIEG NAWILŻAJĄCO-KOJĄCY NA TWARZ DR IRENA ERIS

SENSITIVE&DRY INTENSIVE PROGRAM - MEZOZABIEG NAWILŻAJĄCO-KOJĄCY NA TWARZ DR IRENA ERIS

Spraw, by skóra twojej twarzy była nawilżona, elastyczna i gładka. Wypróbuj Sensitive & Dry Intensive Program - mezozabieg nawilżająco-kojący, na który zaprasza Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.

Zdrowa skóra powinna być nawilżona, elastyczna i gładka. Aby taka była trzeba dostarczyć jej odpowiednich substancji, które wiążą i zatrzymują wodę w głębokich warstwach naskórka i uzupełniają niedobory lipidów.

 

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris proponuje nam SENSITIVE & DRY Intensive Program mezozabieg nawilżająco-kojący na twarz Dr Irena Eris, który skutecznie zadba o cerę wrażliwą i odwodnioną.

 

Zabieg rozpoczyna diagnoza, peeling kawitacyjny lub peeling enzymatyczny, po których następuje sonoforeza (wprowadzania substancji aktywnych do głębszych warstw skóry za pomocą ultradźwięków). Później nakładany jest izotoniczny koncentrat nawilżająco-kojący, który chroni komórki skóry przed niekorzystnym wpływem szkodliwych substancji oraz długotrwale wiąże i zatrzymuje wodę w naskórku. Zabieg wieńczy Masaż Firmowy, łączący w sobie techniki masażu klasycznego, elementy drenażu limfatycznego oraz stymulację punktów energetycznych.

 

Efektem zabiegu jest intensywne i długotrwałe nawilżenie, uzupełnienie niedoboru lipidów, złagodzenie podrażnień, wygładzenie skóry, zmniejszenie widoczności zmarszczek oraz poprawa kolorytu.

 

Kontynuacją pielęgnacji twarzy po zabiegu jest profesjonalna seria Dr Irena Eris Prosystem Home Care Sensitive & Dry. Kosmetyki dobierane są indywidualnie do potrzeb i wieku biologicznego skóry.

tagi: uroda | pielęgnacja | Dr Irena Eris | pielęgnacja twarzy | mezozabieg |

podobne artykuły