Logotyp serwisu lamode.info
SCARLETT JOHANSSON W KAMPANII ZAPACHU „THE ONE DESIRE” DOLCE&GABBANA

SCARLETT JOHANSSON W KAMPANII ZAPACHU „THE ONE DESIRE” DOLCE&GABBANA

Już 2 kwietnia do sklepów na całym świecie trafi długo wyczekiwany zapach „The One Desire” duetu Dolce&Gabbana, w którego twarzą jest Scarlett Johansson. Przeczytajcie czego możemy się spodziewać!

Choć już od dłuższego czasu wiadomo, że do sklepów po 7 latach oczekiwania trafi następca „The One” to do tej pory prawie nikt, poza samymi twórcami nie wie jak naprawdę pachnie nowe dzieło duetu Dolce&Gabbana. Tak, więc wyobrażenie z opisu niebawem, bo już 2 kwietnia (!!) będzie można skonfrontować z tym jak „The One Desire” pachnie na żywo. Perfumy trafią wówczas do sklepów na całym świecie. Póki, co wiadomo, że łączą w sobie orientalno-kwiatowe nuty. Znajdziemy w nich m.in. konwalię, mandarynkę, liczi, tuberozę, drzewo sandałowe, piżmo, ambrę, wanilię i karmel. Cała kompozycja jest namiętna, zmysłowa, ultra kobieca, uwodzicielska i bardziej prowokacyjna niż poprzedniczka.

 

Twarzą nowego zapachu jest Scarlett Johansson, która już po raz kolejny podjęła współpracę z włoskim duetem. Hollywoodzka piękność w kampanii perfum „The One Desire” stanęła przed obiektywem Terry’ego Richardsona.

 

Wy też jesteście fanami kosmetyków marki i czekacie z niecierpliwością na pojawienie się tej nowości? My tak! 

tagi: Scarlett Johansson | Dolce&Gabbana | perfumy | Dolce&Gabbana The One Desire |

podobne artykuły