PL / EN
CARA DELEVINGNE W NOWEJ KAMPANII BEAUTY YSL

CARA DELEVINGNE W NOWEJ KAMPANII BEAUTY YSL

Wszystko wskazuje na to, że Cara Delevingne to prawdziwa muza naszych czasów. Tym razem rozchwytywana modelka podjęła współpracę z YSL Beauty. Poznajcie szczegóły!

Twarz Cary Delevingne zmonopolizowała ostatnio rynek mody, zaś jej wielkie, zielone oczy spoglądają na nas na każdym kroku z ogromnych billlboardów i okładek magazynów. Tylko w tym sezonie modelka bierze udział w kampaniach DKNY, Zara TRF, a także naszej rodzimej marki Reserved. Uroda Cary zachwyciła praktycznie całą branżę mody i długo byłoby tu wymieniać liczne sukcesy i osiągnięcia młodziutkiej modelki.Nikogo pewnie nie zdziwi więc informacja, że rezolutna Brytyjka została właśnie twarzą kampanii beauty YSL. Cara Delevingne swoim nazwiskiem firmować będzie maskarę do rzęs Baby Doll. Dyrektor kreatywny YSL Lloyd Simmons, określa nowy tusz jako „wszystko o czym kiedykolwiek marzyłaś”, zaś niezwykłość produktu polegać ma na podkręceniu oddzielnych rzęs bez ich obciążania.

 

Cara Delevingne w kampanii YSL Beautyfot. materiały prasowe

 

Cara uczestniczyła już w kampanii beauty dla marki Burberry, zaś informację o nowej współpracy z YSL umieściła na swoim twitterze już w styczniu tego roku. Jesteście ciekawi jak modelka wypadnie tym razem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Cara Delevingne | YSL Beauty | YSL Beauty nowa kampania | BURBERRY |

podobne artykuły