PL / EN
SAMSUNG GALAXY A5 - SMARTFON A LA MODE

SAMSUNG GALAXY A5 - SMARTFON A LA MODE

Poznajcie kwintesencję sztuki mądrego wyboru w zakupach nowych technologii! 

Co wspólnego ma życie w swoim własnym rytmie ze smarfonem Samsung Galaxy A5? Przekonajcie się sami!

 

OD KONSUMPCJONIZMU DO SZTUKI MĄDREGO WYBORU

 

Po wielu latach konsumpcyjnego stylu życia, ludzie zaczęli dostrzegać, że mieć nie znaczy być, a wydawanie pieniędzy na coraz częstsze nieprzemyślane zakupy nie daje szczęścia i spełnienia, a wręcz przeciwnie - prowadzi do chaosu i przeciążenia w naszym codziennym życiu. W konsekwencji od kilku lat zauważa się na całym świecie zwrot ku minimalizmowi i filozofii slow, które porządkują otaczającą nas rzeczywistość. Slow life to inaczej życie w swoim własnym rytmie lub sztuka uważnego życia, która opiera się na wewnętrznej równowadze i "zarządzaniu" własnym otoczeniem w taki sposób, aby czerpać z niego dla siebie korzyści i ostatecznie być szczęśliwym.

 

Z pojęciem slow life wiąże się bezpośrednio sztuka mądrego wyboru, czyli filozofia życia według psychologicznej zasady poznawczo-behawioralnej opartej na założeniu, że poprzez pozytywne myślenie i działanie mamy wpływ na swoje emocje, samoocenę i relacje społeczne. To zdolność do podejmowania decyzji, które poprawiają samopoczucie, ułatwiają codzienne funkcjonowanie, dodatnio wpływając na komfort, efektywność i satysfakcję w naszym życiu.

 

Zarówno slow life, jak i sztuka mądrego wyboru to również smart shopping, czyli dosłownie inteligentne zakupy. Konsument dzięki mądrym wyborom może mieć więcej za mniej – oszczędzając czas, energię, pieniądze jesteśmy w stanie zyskać coś wartościowego i jakościowego. Wszystkie trzy trendy zaobserwować można już na wielu płaszczyznach naszego życia: w modzie, designie, kuchni, podróżowaniu, ale również w nowych technologiach.

 

SAMSUNG GALAXY A5

 

Czołowym reprezentantem trzech wspomnianych nurtów jest bez wątpienia smartfon firmy Samsung - GALAXY A5. Już na pierwszy rzut oka jest kwintesencją przywołanych filozofii - jego minimalistyczny design jest innowacyjny, ale i funkcjonalny, to pierwszy telefon stworzony w pełni z metalowej obudowy, która występuje w trzech odcieniach: białym, czarnym i złotym. Spoglądając na ekran, mamy do dyspozycji 5-calowy wyświetlacz HD Super AMOLED, który zapewnia doskonałą jakość użytkowania, a jego adaptacyjna funkcja Alive sprawia, że idealnie dopasowuje jasność do warunków otoczenia. Inteligentny charakter smartfona pozwala również na automatyczną synchronizacją dźwięku - opcja ta pozwala na samoczynne zwiększenie lub zmniejszenie poziomu głośności rozmów w zależności od towarzyszącego hałasu. Na horyzoncie pojawia się jeszcze jedna mocna tendencja reprezentowana przez GALAXY A5, czyli personalizacja. Projektanci zaproponowali całkiem nowy interfejs i dźwięk - użytkownik ma do wyboru szeroki wybór motywów, nowe dzwonki, dźwięki startu, dotyku i powiadomień, a wszystko po to, aby dopasować wszystkie funkcje do swojego stylu i nastroju, a telefon stał się jeszcze bardziej "Wasz".

 

"Serce" Samsunga GALAXY A5 również bije w rytmie wysokiej jakości - wyposażony w czterordzeniowy procesor 1,2 GHz GALAXY A5 jest synonimem niezwykłej wydajności i szybkości. Bez ograniczeń można oglądać filmy, słuchać muzyki i korzystać z kilku aplikacji jednocześnie, a wsparcie dla LTE Cat 4 oznacza osiąganie bardzo wysokich prędkości pobierania. Dynamiczne korzystanie nie będzie jednak wiązało się ze szybkim spadkiem baterii za sprawą trybu bardzo niskiego zużycia energii, który wyłączy zbędne funkcje, wesprze baterię, a Wy nie będziecie musieli rezygnować ze swoich ulubionych aktywności.

 

To nie koniec sprytnych niespodzianek, jakie przygotowali dla fanów nowinek technologicznych twórcy Samsung! GALAXY A5 dba o Wasz komfort na każdym etapie użytkowania, również przy wykonywaniu zdjęć. Jeżeli chcecie zrobić fotografię przednim aparatem, nie musicie już szukać odpowiedniego przycisku, wystarczy Wasz głos! Za sprawą technologii detekcji obrazu i rozpoznawania mowy telefon gwarantuje nową jakość robienia selfie. Dla tych, którzy lubią autoportrety ze swoimi bliskimi, również mamy coś specjalnego. Nowa funkcja Wide Selfie umożliwia tworzenie "panoramicznych" zdjęć, poprzez łączenie trzech fotografii - lewej, środkowej i prawej. Teraz uchwycicie wszystkich znajomych na zdjęciu o zasięgu 110° (orientacja pionowa) lub 120° (orientacja pozioma). Wasza galeria będzie pełna doskonałych obrazów przy wsparciu auto-edycji, a jeżeli stwierdzicie, że fotografia wszystkiego nie przekazuje, możecie stworzyć GIFa. Aparat wykonuje serię 20 zdjęć w trybie ciągłym i tworzy animowany plik.

 

 

Czasy, w których za dobrą jakość trzeba była płacić bardzo wysoką cenę dawno minęły, czego niepodważalnym dowodem jest Samsung GALAXY A5. Jego inteligentny charakter, wydajne wnętrze i wyjątkowy design można mieć przy jednoczesnej oszczędności czasu, energii i pieniędzy - my jesteśmy na tak!

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Galaxy A5 | smartfon | SAMSUNG |

podobne artykuły