Logotyp serwisu lamode.info
Jak przygotować idealne święta? Na pytanie odpowiada świąteczna kampania HalfPrice

Jak przygotować idealne święta? Na pytanie odpowiada świąteczna kampania HalfPrice

Najlepsze prezenty, tysiące świątecznych dekoracji czy markową odzież znajdziecie w sklepach HalfPrice.

Bohaterka świątecznej kampanii HalfPrice, w której rolę wciela się Julia Kamińska zaprasza Cię na świąteczną ucztę i obdarowywanie prezentami bliskich.

Idealna sukienka, markowy krawat, akcesoria dla psa … wszystko to, czego potrzebowała znalazła w HalfPrice! Tak jak bohaterka kampanii masz szansę w ofercie sklepu marki znaleźć unikatowe prezenty, które z wielką radością podarujesz bliskim. Odkryjesz tysiące dekoracji świątecznych do domu, a nawet akcesoria do pieczenia oraz zastawę do przygotowania kolacji — i to wszystko w atrakcyjnych cenach! Nie czarujemy, to magia cen HalfPrice!

Zobacz też: JAKICH CZĘŚCI UBIORU NIE KUPOWAĆ NA PREZENT? [PORADNIK] 

Marka opiera się na koncepcji sprzedażowej off-price. Co to znaczy? Zespół kupców współpracuje z brandami i projektantami z całego świata. Dzięki nim w HalfPrice możesz kupić oryginalne markowe produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. HalfPrice to nie tylko sklep, to doświadczenie zakupowe, idealne dla łowców perełek. Zatem, jeśli szukasz inspiracji świątecznych lub pragniesz zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowymi upominkami, to miejsce dla Ciebie. Niech te święta będą wyjątkowe tak jak Ty!

Halfprice kampania (fot. materiały prasowe)

Na stronie halfprice.eu czeka również na Was wirtualny przewodnik z mnóstwem inspiracji prezentowych dla niej, dla niego, dla dziecka, dla sportowców, dla szefów kuchni, dla domatorów, dla zwierzomaniaków i wiele więcej! Odwiedź najbliższy sklep lub kupuj na halfprice.eu.

Przeczytaj również: SUKIENKI NA ŚWIĘTA POLSKICH MAREK PREMIUM. TO MODELE POSŁUŻĄ PRZEZ WIELE LAT

Halfprice kampania (fot. materiały prasowe)Zdjęcie główne: materiały prasowe

tagi: Halfprice | święta |

podobne artykuły