Logotyp serwisu lamode.info
Adele tworzy markę kosmetyczną. Wiemy, jak będzie nazywać się jej kolekcja

Adele tworzy markę kosmetyczną. Wiemy, jak będzie nazywać się jej kolekcja

To kolejna piosenkarka, która zdecydowała się wejść na rynek kosmetyczny.

Spis treści

1. Marka kosmetyczna Adele. Jak ma się nazywać?

Dziś tworzenie beauty imperium to naturalny krok na ścieżce kariery gwiazd. Rihanna wykreowała Fenty Beauty, Gwyneth Paltrow Goop, Scarlett Johansson The Outset, a Lady Gaga Haus Labs. Nawet Victoria Beckham ogłosiła wejście na rynek jej nowej linii kosmetycznej! Jak się okazuje, w najbliższym czasie do grona dołączy także Adele. Co wiemy o jej firmie?

Przeczytaj również: TRZY POKOLENIA NA JEDNYM ZDJĘCIU: GWYNETH PALTROW POKAZAŁA MAMĘ I DOROSŁĄ CÓRKĘ 

Marka kosmetyczna Adele. Jak ma się nazywać?

Adele, szykuje się do wkroczenia na rynek beauty, dołączając tym samym do grona innych światowych gwiazd, które stworzyły własne imperia kosmetyczne. Piosenkarka od zawsze miała wyjątkowe podejście do makijażu - grube kreski na „kocie oko", ciemne cienie i silnie podkreślone kości policzkowe to jej znaki rozpoznawcze.Jak wiadomo, piosenkarka zarejestrowała już znak towarowy głównie dla produktów z sekcji kolorowej - wśród nich pojawią się m.in. eyelinery, cienie do powiek oraz szminki. Prawdopodobnie w jej ofercie nie zabraknie także sekcji zapachowej, a więc perfum.

Marka ma nazywać się... „The Shelbourne Collective”. Choć na ten moment nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie wprowadzona do sprzedaży, ”The Shelbourne Collective" zapowiada się jako linia, która odzwierciedli unikalne upodobania makijażowe samej Adele. Mocne podkreślenie oczu w połączeniu z subtelnie przygaszonymi kolorami szminek stanowią klucz do jej charakteru scenicznego, a jak wiemy najłatwiej jest robić takie kosmetyki, które się lubi. 

Warto więc obserwować Adele na Instagramie - z pewnością to tam poinformuje swoich fanów o premierze marki beauty.

Przeczytaj też: ADELE ZACHWYCA NOWĄ FIGURĄ I PRZEBRANIEM NA HALLOWEEN. ZDECYDOWAŁA SIĘ NA STRÓJ ZNANEJ POSTACI Z HORRORU DLA DZIECI

Zdjęcie główne: Instagram @adele

tagi: Adele | marki beauty |

podobne artykuły