Logotyp serwisu lamode.info
Czy muzyka może pachnieć? Pezet udowadnia, że tak!

Czy muzyka może pachnieć? Pezet udowadnia, że tak!

Czy muzyka może pachnieć? Pezet udowadnia, że tak!

Spis treści

1. Perfumy BOHOBOCO w tekście Pezeta

„Ona jest trochę loco, jak u boku Lenona - Yoko

Oglądamy gangsterski serial, ona pachnie new Bohoboco

I choć za mną jest ciężki background, nie ma, że coś tu nie gra

Na designerskich meblach, możemy przejść do sedna” –

Pezet, Tokyo (współczesny)

(prod. Szamz, Bruno)


Perfumy BOHOBOCO w tekście Pezeta

Produkty BOHOBOCO • PERFUME nie tylko zaskakują unikalnymi kompozycjami zapachowymi, ale także – przede wszystkim dzięki postaci dyrektora kreatywnego marki - emanują silnym przekazem artystycznym. Ich wyjątkowość przyciąga uwagę nie tylko miłośników perfum, ale także artystów, którzy dostrzegają w nich inspirację do wyrażania siebie poprzez różne formy sztuki. Historia jest świadkiem niewielu przypadków, w których marki czy produkty przenikają do tekstów piosenek, stając się kultowymi. BOHOBOCO • PERFUME zdołało jednak zdobyć taką pozycję, stając się inspiracją dla wyjątkowego twórcy.

W najnowszym singlu Pezeta pt. Tokyo (współczesny), który zapowiada nadchodzącą płytę „Abstrakt”, autor intensyfikuje muzyczne doznania uzupełniając je o nieoczywiste nuty perfum BOHOBOCO. Artysta nie tylko eksploruje współczesny krajobraz dźwiękowy, ale także wplata do niego subtelne nuty zapachowe. W jednym z wersów autor wspomina BOHOBOCO • PERFUME, którymi pachnie współtowarzyszka jego wieczoru. “Oglądamy gangsterski serial, ona pachnie new Bohoboco“ - rapuje Pezet, nadając tej chwili doświadczenia zmysłowego. Tym samym artysta sprawił, że niszowa marka perfum, w zderzeniu z muzycznym, kreatywnym światem nabrała nowego wymiaru.

„To od Przyjaciół BOHOBOCO • PERFUME i fanów Pezeta, dowiedzieliśmy się o wszystkim! To naprawdę wzruszające, gdy społeczność wokół nas dostrzega, jak nasza marka staje się częścią szerszego kontekstu kulturowego. Dla nas to potwierdzenie, że BOHOBOCO • PERFUME to nie tylko marka, ale także element kultury, który łączy się z ludźmi na różnych płaszczyznach życia.” – mówi dyrektor kreatywny marki, Michał Gilbert Lach.

 

 

Zdjęcie główne: Instagram @pezetofficial

tagi: Bohoboco | perfumy |

podobne artykuły