PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ROBERTO CAVALLI – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

ROBERTO CAVALLI – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Złoto, blask i transparentność!

Kolorowe zygzaki na sukienkach midi, doskonale skrojone garnitury w odcieniu kremu i błysk na transparentnych topach. Oto jesienno-zimowe trendy na pokazie Roberto Cavalli 2019/20!

ROBERTO CAVALLI – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na pokazie Roberto Cavalli jesień zima 2019/20 królowały malownicze printy i zygzaki dekorujące płaszcze oraz sukienki midi z marszczeniem. Zwiewności dodały stylizacjom plisy, zestawione z wielobarwnymi deseniami. Długie kreacje połączono ze skórzanymi kozakami w odcieniu bordo, a cygańskie spódnice skomponowano z bluzkami z okrągłym dekoltem. Pokaz obfitował w zwierzęce printy, które pojawiły się na spodniach z wysoką talią oraz ramoneskach z dużym kołnierzem. Outfity dopełniły posypane mieniącymi się łuskami bluzki, sprawiając, że zyskały one wieczorowy klimat. Nie zabrakło także gładkich, minimalistycznych i doskonale skrojonych garniturów zatopionych w odcieniach kremu i śmietankowej bieli. Proste, pikowane sukienki ozdobiły kwadratowe dekolty i wycięcia, sprawiając, że stylizacje zyskały nowoczesny i buntowniczy charakter. Rockowy sznyt podkreślono za pomocą czarnej skóry, a zmysłowość poprzez transparentne aplikacje. Elegancję symbolizowały mini sukienki w odcieniu starego złota oraz prążkowane wersje z syrenim dołem.

POLECAMY: ROBERTO CAVALLI – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

Roberto Cavalli - sylwetki na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu Roberto Cavalli na jesień zimę 2019/20. Zobaczcie jakie wielobarwne desenie stanowiły wiodący trend sezonu.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Roberto Cavalli | jesień zima 2019/20 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły