PL / EN
BOTTEGA VENETA – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

BOTTEGA VENETA – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Minimalistyczne sukienki i pikowane spódnice nawiązujące do mody vintage.

 

Na pokazie Bottega Veneta jesień zima 2019/20 królowały sukienki z falistym dekoltem, które urozmaiciły buty z dziwacznym czubkiem, będące znakiem rozpoznawczym Phoebe Philo. Daniel Lee, tworzący w podobnym duchu, ponownie oscylował wokół minimalizmu, futurystycznych form i dodatków vintage. Podążając tym tropem, zobaczcie, jakie trendy pojawiły się w kolekcji!

BOTTEGA VENETA – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na pokazie Bottega Veneta jesień zima 2019/20 dominowały skórzane sukienki z kwadratowym dekoltem, pikowane spódnice nawiązujące do mody vintage i płaszcze o futurystycznym zacięciu, z oryginalną klamrą w kształcie trójkąta. Stylizacje utrzymano w minimalistycznej (prostej, bez zbędnych dodatków) i ascetycznej (surowej) formie, a całość uzupełniono o łańcuchy pełniące rolę paska czy połączone ze sobą skrawki kolorowych materiałów. Tiulowe sukienki symbolizowały dramatyzm, a lekkość formy zastąpiły miękkie skóry i masywne buty.

Bottega Veneta - trendy na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

Kobieta w wydaniu Bottega Veneta, z równą śmiałością sięga po zmysłowe koraliki zdobiące powycinane rękawy przy bluzkach, co po oversize’owe okrycia wierzchnie i kombinezony, zapożyczone od swojego chłopaka. Idzie przez świat w duchu power dressing, ale jeszcze silniejsza, bardziej niezależna, nieoczywista i wytyczająca nowe ścieżki w modzie. Dlatego ultra kobiecość definiują często tylko detale, a nie dosłowność wyrażona poprzez krótkie, dopasowane fasony ubrań. W kolekcji Bottega Veneta jesień zima 2019/20, zaprojektowanej przez Daniela Lee, nie zabrakło więc delikatnych plisów, dodających kreacjom lekkości i zwiewności oraz grubych pasków zdobionych złotymi aplikacjami. Ciekawym zabiegiem było skonstruowanie dekoltów, których płynna linia sprawiała wrażenie falistej. Miłośniczki prostych i eleganckich krojów mogły wypatrzeć delikatne, cekinowe sukienki, które subtelnie mieniły się, dodając outfitom dziewczęcego charakteru. Stylizacje urozmaiciły natomiast dziwaczne buty z okrągłym czubkiem.

POLECAMY: NOWA BOTTEGA VENETA = STARE CELINE?

W galerii prezentujemy wszystkie sylwetki z pokazu Bottega Veneta na jesień zimę 2019/20. Jak Wam podoba się minimalistyczna i ascetyczna forma projektów?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Bottega Veneta | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły