PL / EN
RALPH LAUREN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

RALPH LAUREN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

„Wszystko złoto, co się świeci” – powrót koloru kojarzonego z gwiazdami kina Hollywood z lat 1930-1950.

Pokaz marki Ralph Lauren na jesień zimę 2019/20 odbył się przy Madison Avenue w Nowym Jorku. Tym razem goście poczuli się jak w kawiarni – zasiedli przy stolikach, popijając latte. Opozycyjnie do scenografii, nawiązującej do poranka, kolekcja obfitowała w wieczorowe, złote kreacje i damskie, kremowe garnitury. Zobaczcie sami!

RALPH LAUREN – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

W kolekcji Ralpha Laurena królowały szerokie spodnie z lejących się tkanin, które zestawiono z marynarkami w napoleońskim stylu. Pojawiły się także minimalistyczne czarne sukienki z rozłożystym dołem, ale zdobione metalicznym paskiem na wysokości talii. Motywem przewodnim w linii Ralpha Laurena na jesień zimę 2019/20 było złoto symbolizujące wyrafinowanie i świetność kina Hollywood z lat 1930-1950. Połyskliwy kolor można nosić zarówno w wersji dziennej, jak i wieczorowej. Jeden z dominujących barw w okresie Sylwestra, pojawił się na pasiastych bluzkach, swetrach z dekoltem typu serek, kurtkach i spodniach. Niekiedy przystroił tylko dodatki, takie jak kopertówki, naszyjniki czy obwódki przy bluzkach, by innym razem być głównym punktem programu. Dzięki zanurzeniu kolekcji amerykańskiej marki w czerni, kremie i bieli oraz wykorzystaniu szlachetnych tkanin, takich jak organza czy jedwab, całość zyskała elegancki i luksusowy wymiar. Kobieta w wydaniu Ralpha Laurenta? Stanowcza, zmysłowa i taka, której blisko jest zarówno do businesswoman, jak i femme fatale. Nosi zarówno subtelne suknie eksponujące ramiona, smokingi, jak i złote peleryny.

Ralph Lauren: damski smoking, jesień zima 2019/20 (fot. East News)

POLECAMY: RALPH LAUREN – POKAZ WIOSNA LATO 2019

W galerii prezentujemy kolekcję Ralpha Laurena na jesień zimę 2019/20, która obfituje w kreacje doskonałe na wielkie wyjścia.

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: jesień zima 2019/20 | pokaz mody | TRENDY | RALPH LAUREN |

podobne artykuły