PL / EN
RACHEL ZOE W OPAŁACH?

RACHEL ZOE W OPAŁACH?

Autorska marka słynnej stylistki gwiazd przeżywa poważny finansowy kryzysdom handlowy Selfridges wycofał jej linię odzieżową ze sprzedaży, a ze względu na niezadowalające wyniki finansowe nie odbędzie się pokaz kolekcji wiosna lato 2013 podczas London Fashion Week

Pogłoski o nienajlepszych wynikach finansowych autorskiej marki Rachel Zoe już od jakiegoś czasu krążyły w branży modowej. Tym niemniej, nie dawano im wiary aż do teraz, gdy londyński dom handlowy Selfridges wycofał linię odzieżową słynnej stylistki gwiazd ze sprzedaży. Ponadto, przedstawiciel marki ogłosił, iż nie odbędzie się pokaz wiosenno-letniej kolekcji podczas London Fashion Week.

 

Rzecznik przyznał na łamach Daily Mail, iż wyniki finansowe marki w Wielkiej Brytanii nie spełniają oczekiwań. Jednocześnie zaznaczył, że Selfridges zrezygnował ze sprzedaży linii odzieżowej, ponieważ ceny były zbyt wysokie – w asortymentcie domu handlowego pozostaje natomiast kolekcja butów Rachel Zoe.

 

Niestety, to nie koniec złych wiadomości – program The Rachel Zoe Project, wyświetlany na kanale Bravo nie cieszy się już taka popularnością jak na początku. Spadek oglądalności jest na tyle duży, że programowi grozi zdjęcie z anteny. Czyżby był to koniec modowego imperium Zoe?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Rachel Zoe | stylizacja | stylistka | gwiazdy | rynek |

podobne artykuły