PL / EN
POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI TOMMY HILFIGER JESIEŃ ZIMA 2012/13 – MODNY MUNDUR

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI TOMMY HILFIGER JESIEŃ ZIMA 2012/13 – MODNY MUNDUR

Tommy Hilfiger, jedna z najpopularniejszych amerykańskich marek, hołdująca tzw. stylowi preppy, tym razem uderza w nieco inny ton – choć jednocześnie nie odżegnuje się ostatecznie od swych korzeni.

Tommy Hilfiger, jedna z najpopularniejszych amerykańskich marek, hołdująca tzw. stylowi preppy, tym razem uderza w nieco inny ton – choć nie odżegnuje się ostatecznie od swych korzeni.

 

Punktem wyjścia dla jesienno-zimowej kolekcji męskiej były mundury wojskowe – zwłaszcza marynarki i kawalerii konnej. O samym stylu jak zawsze decydują detale – guziki, dwurzędowe zapięcia, wysokie kołnierze płaszczy, pikowania, przeszycia na spodniach, rękawiczki. Właściwy wojskowym respekt wzbudzają szlachetne tkaniny (zwróćmy uwagę na zamsz!) i nienaganne kroje. Tommy Hilfiger nie pozwala jednakże zapomnieć o własnej tradycji – nawiązując do niej odważnym i zdecydowanie wykraczającym poza wojskowy rygor kolorem, przede wszystkim odcieniami bordo i głębokiej czerwieni, zestawianej z granatem, zgniłą zielenią czy ciemnym, kawowym beżem.

 

Uznajemy męską kolekcję za udany eksperyment modowymarka Tommy Hilifeger kojarzona raczej ze stylem młodych, grzecznych chłopców lubiących modę retro i preppy, trafnie uchwyciła nowe tendencje, tym razem decydując się na dojrzalszy, męski look. Jednocześnie jednak, nie zapominając o swych wiernych klientach, zachowała zasady, którym niezmiennie hołduje.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Tommy Hilfiger | pokaz mody | moda męska | trendy jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły