PL / EN
POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI MISSONI JESIEN ZIMA 2012/13 – POTĘGA WZORÓW

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI MISSONI JESIEN ZIMA 2012/13 – POTĘGA WZORÓW

Zobacz męską kolekcję charakterystycznej włoskiej marki Missoni na nadchodzący jesienno-zimowy sezon.

Angela Missoni, dziedziczka włoskiej dynastii Missonich i kontynuatorka modowego dzieła – marki, za nazwę której posłużyło jej własne nazwisko, z sukcesem zmienia wizerunek brandu.

 

W jesienno-zimowej kolekcji marki, której znakiem rozpoznawczym jest charakterystycznych zygzakowaty kolorowy motyw, Missoni podjęła się przeniesienia środka ciężkości z owego wzoru właśnie na krój oraz formę samych projektów. I tak, zaryzykowała (z udanym skutkiem) eksperyment z tkaninami innymi niż dzianina – wypróbowując tweed i sztruks. Już sam ten zabieg nadał kolekcji charakteru nieco innego od poprzednich.

 

Projektantka nie zrezygnowała oczywiście z kultowego wzoru – jego obecność jest jednak znacznie miej krzykliwa niż dotychczas, podobnie jak stonowana paleta kolorów, opierająca się na brązach, szarościach, granatach i głębokiej barwie czerwonego wina. Całość nawiązuje do aktualnej młodzieżowej mody, której głównym przedstawicielem są słynni, nie do końca jeszcze zdefiniowani hipsterzy – co zresztą stanowi gwarancję powodzenia tej kolekcji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Missoni | moda męska | pokaz mody | jesien zima 2012/13 |

podobne artykuły