Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ KOLEKCJI ANI KUCZYŃSKIEJ L'AVVENTUERA JESIEŃ-ZIMA 2011/12

POKAZ KOLEKCJI ANI KUCZYŃSKIEJ L'AVVENTUERA JESIEŃ-ZIMA 2011/12

Za nami pokaz polskiej projektantki Ani Kuczyńskiej. Zobaczcie relację!

Im prostszy i bardziej ekonomiczny pomysł, tym fajniej wszystko wychodzi - powiedział jeden z widzów pokazu fotograf mody Adam Pluciński. I musimy przyznać, że ma dużo racji. Ania Kuczyńska to bowiem projektantka z głową pełną niezwykłych pomysłów. Najnowszą kolekcję L'avventura zdecydowała się pokazać... na ulicy Mokotowskiej przed swoim butikiem. Z tej okazji na kilka dobrych chwil wstrzymano tam całkowicie ruch, a modele i modelki swobodnie przechadzali się pośród licznie zgromadzonych widzów.

 

Na pokazie nie zabrakło celebrytów i znajomych projektantów - Gosia Baczyńska żywo komentowała kolekcję z Magdaleną Cielecką, a Agnieszka Maciejak dzieliła się wrażeniami z ZUO Corp. Wśród zaproszonych był także Maldoror, Tomasz Ossoliński, Wojciech Grzybała, Beata Sadowska, Konrad Parol, stylistki Elle oraz Glamour i wielu innych ludzi z branży.

 

 

tl_files/moda polska/pokazy mody/ANIA KUCZYNSKA POKAZ MOKOTOWSKA/DSC03993.JPG

fot. Weronika Płocha/ Pokaz kolekcji Ani Kuczyńskiej a/w 2011

 

 

Miałyśmy okazję przyjrzeć się najnowszym projektom Ani i przyznajemy, jesteśmy pod wrażeniem. Bogactwo form z jednoczesnym zachowaniem charakterystycznej dla projektantki prostoty. Do prezentacji kolekcji Ania wybrała tak ciekawe osoby jak uczestniczki programu "Top Model" Olę Kuligowską i Kasię Smolińską oraz blogger'a i fotografa Bobrowca.

 

Stanowczo życzymy sobie więcej tak udanych pokazów.

tagi: pokaz | kolekcja | Ania Kuczyńska |

podobne artykuły