PL / EN
PIERWSZE DNI NEW YORK FASHION WEEK OKIEM LAMODE.INFO

PIERWSZE DNI NEW YORK FASHION WEEK OKIEM LAMODE.INFO

Zobaczcie jak wygląda od środka jedno z największych modowych wydarzeń na świecie. New York Mercedes-Benz Fashion Week tym razem nie ma przed nami tajemnic!

Każdy Fashion Week rządzi się swoimi prawami i różni się od innych. Ten nowojorski to kolebka miejskiego stylu z odrobiną nonszalancji i szaleństwa. Na szczęście mimo złej pogody, jaka niestety towarzyszy jesienno-zimowej edycji Mercedes-Benz Fashion Week i która pokrzyżowała wielu osobom plany outfitów, nie zabrakło ogromu miłośników mody, którzy zjawili się w miejscowym Lincoln Center. W tłumie poza właśnie amerykańskimi trandsetterami, redaktorami najważniejszych tytułów, fotografami, buyerami (kupcami), blogerami i znanymi osobami w ogromnej liczbie spotkać można również żony bogatych mężów, które po każdym pokazie wraz z nastoletnimi córkami zawzięcie dyskutowały, który look z pokazu w całości należy kupić. A jest z czego wybierać bowiem w czasie trwania całego Fashionn Weeku zaprezentuje się ponad 80 projektantów!

 

Przed nami zatem jeszcze kilka dni imprezy w Wielkim Jabłku, dlatego wszystkie ciekawostki, nietypowe rzeczy i sytuacje będziemy relacjonować Wam na bieżąco aż do 14 lutego tak by atmosfera tego wielkiego święta mody udzieliła się również Wam. Zerknijcie do galerii i zobaczcie jak od środka wygląda Fashion Week i kogo można zobaczyć w pierwszym rzędzie. Podpowiadamy – m.in. Olivię Palermo!

 

Przypominamy również, że codziennie na LAMODE.INFO możecie na żywo oglądać wszystkie pokazy podczas New York Mercedes-Benz Fashion Week.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: New York Fashion Week |

podobne artykuły