PL / EN
PIERWSZA KOLEKCJA OBUWIA DLA DZIECI CHARLOTTE OLYMPIA

PIERWSZA KOLEKCJA OBUWIA DLA DZIECI CHARLOTTE OLYMPIA

Swoje największe obuwnicze hity projektantka Charlotte Dellal prezentuje teraz w dziecięcym rozmiarze! Kolekcja Incy jej marki Charlotte Olympia w pełni dedykowana jest najmłodszym.

Jej najpopularniejsze pomysły doczekały się wielu kopii w każdym niemalże kolorze. Stały się inspiracją dla innych projektantów, a rzesze fanek na całym świecie świadczą o tym, że każdy kolejny pomysł Charlotte Dellal ma szansę okazać się wielkim sukcesem. Brytyjka zasłynęła niecodziennymi pomysłami m.in. torebkami w kształcie książek i flakoników perfum czy obuwiem sygnowanym znakami zodiaku.

 

Jednak największą popularność jej marce Charlotte Olympia przyniosły słynne już kocie loafersy lub te zwieńczone haftem pajęczyny. Są wygodne i traktują sztukę obuwniczą z humorem. Dlaczego więc nie przenieść ich także do dziecięcej szafy? W ubiegłym tygodniu do sprzedaży trafiła najnowsza kolekcja projektantki dedykowana właśnie najmłodszym.

 

Incy to 6 znanych już modeli wykonanych ze skóry czy aksamitu lub wysadzanych kryształkami Swarovskiego. Całość podzielona została na dwie części dla bardzo małych dzieci oraz starszych już dziewczynek. Cenowo również rozdzielono te dwie linie – w pierwszej znajdziemy buciki za 75 funtów, w drugiej natomiast już za 295 funtów. Dziecięca kolekcja dostępna jest już w internetowym sklepie Charlotte Olympia, a stacjonarnie pojawi się w wybranych butikach. Do zakupionej pary dołączana będzie kolorowanka oraz kredki, a 10% z każdej sprzedaży zasili konto fundacji The Art Room.

 

Brytyjska projektantka, która ma dwóch synów i spodziewa się trzeciego dziecka uznała, że to idealny czas by stworzyć coś dla maluchów, bo być może urodzi tym razem dziewczynkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Charlotte Olympia | Charlotte Olympia dla dzieci | Incy |

podobne artykuły