PL / EN
PIERWSZA KAMPANIA HEDI SLIMANE DLA CELINE – WIOSNA LATO 2019

PIERWSZA KAMPANIA HEDI SLIMANE DLA CELINE – WIOSNA LATO 2019

W obiektywie samego projektanta.

 

Przez ostatnią dekadę Hedi Slimane włożył wiele kapeluszy. Od zdobycia sławy jako dyrektor kreatywny męskiego działu domu mody Dior Homme (kiedy pokazał światu swoją glam-rockową estetykę), po rebranding innej francuskiej legendy, Yves Saint Laurent, gdzie w 2012 zrezygnował z „Yves” w nazwie. Dziś zastąpił w Celine Phoebe Philo, pozbawiając markę słynnego „é”, a jego pierwsza kolekcja na sezon wiosna lato 2019 spotkała się z dużym sceptycyzmem wśród krytyków i fanów mody.

POWIĄZANE: CELINE WIOSNA LATO 2019 - POKAZ MODY

CELINE – KAMPANIA WIOSNA LATO 2019

Kiedy nadszedł czas, aby Hedi Slimane pokazał światu kampanię zapowiadającą damską kolekcję Celine na wiosnę i lato 2019, oczom ukazał się rokowy minimalizm, androgynia i młodość. Twarzą sesji „Paris la nuit: Journal Nocturne de la jeunesse Parisienne” (Noc w Paryżu: Dziennik paryskiej Młodości) została 17-letnia brytyjska modelka Hannah Motler, która w imię Slimane’a w naturalny sposób flirtuje z nonszalancko połyskującym rock’n’roll’em i glamour’em. Uwagę kuszą czarno-białe zbliżenia, nasycone ujęcia cekinowych detali, satyny i skóry.

CELINECeline - kampania Hedi Slimane na wiosnę i lato 2019

HEDI SLIMANE – CELINE WIOSNA LATO 2019

Najnowsza kampania domu mody Celine SS19 powstała w obiektywie samego Hedi Slimane’a – ale to nie pierwszy raz, kiedy projektant samodzielnie fotografuje własne kolekcje. Dotychczas stanął za jedną z linii dla Saint Laurent, a ostatnio za pierwszą męską kampanią Celine, która swoją premierę miała kilka tygodni temu.

celineKampania Celine SS19 w obiektywe dyrektora kreatywnego, Hedi Slimane'a

 ZOBACZ TEŻ: PIERWSZA TOREBKA HEDI SLIMANE DLA CELINE

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Celine | kampania | wiosna lato 2019 | Hedi Slimane |

podobne artykuły