PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIERWSZA TOREBKA HEDI SLIMANE`A DLA CÉLINE

PIERWSZA TOREBKA HEDI SLIMANE`A DLA CÉLINE

Jej „ambasadorką" stała się Lady Gaga! 

Hedi Slimane zmienił już oblicze wielu produktów w branży fashion. Stworzył nowe logo francuskiej marki Saint Laurent, likwidując z niej słowo Yves oraz spopularyzował modę na noszenie kurtek typu ramoneska w rockowym klimacie. Tym razem zmiany dotyczącą torebek. Hedi Slimane zaprojektował swoją pierwszą torebkę dla Céline. Poznajcie szczegóły!

HEDI SLIMANE – PROJEKTY DLA CÉLINE

Pierwszy pokaz projektanta dla Céline odbędzie się 28 września 2018 roku. Branża mody spodziewa się zmian i odejścia od kierunku poprzedniej dyrektor kreatywnej – Phoebe Philo, które zaprojektowała modele torebek tak mocno wpisujących się w ówczesną modę, że niektórzy obserwatorzy świata stwierdzili, że może wyprzeć kultową Birkin Hermesa! Na zamówiony model trzeba było czekać nawet dwa lata. Nie był to rozmiar miniaturowy, a pojemnej wielkości, który mógł pomieścić niezbędne damskie akcesoria. Pierwszy rozchwytywany model to Boggie Bag z 2002 roku, stanowiący symbol paryskiego uwielbienia dla mariażu elegancji i funkcjonalności. Kolejnym hitem sprzedażowym stała się torebka Boston z 2010 roku, która zyskała uznanie gwiazd i blogerek.

Dzisiaj Slimane swój pierwszy projekt podarował Lady Gadze, który gwiazda zabrała w podróż do Paryża. Taka decyzja stanowiła zaskoczenie w związku z tym, że do tej pory styl piosenkarki odbiegał od estetyki domu mody Céline. Czarny, dużej wielkości i prosty model na uchwycie ozdobiono eleganckim złotym zapięciem, logotypem i przeszyciem na klapie. Lady Gaga torebkę luksusowej marki założyła do skórzanego płaszcza Alaïa w stylu vintage, a stylizację podkreśliła bananowym kokiem i makijażem z kreską na powiece w stylu lat 50.

ZOBACZCIE TEŻ:  55 NAJMODNIEJSZYCH TOREBEK NA JESIEŃ 2018

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Lady Gagi z Instagrama, na których widać pierwszy model torebki zaprojektowanej dla Céline przez Hedi Slimane'a.

Aktualizacja 19.09.2018:

Do grona fanek nowej torebki Celine LE 16 dołączyła również Angelina Jolie. Zobaczcie w galerii, jak ją nosi!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Celine | Lady Gaga | torebki | Hedi Slimane |

podobne artykuły