Logotyp serwisu lamode.info
PAPROCKI & BRZOZOWSKI – POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2014

PAPROCKI & BRZOZOWSKI – POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2014

Co zaprezentował polski duet projektantów Paprocki & Brzozowski podczas swoich 13. urodzin? Zobaczcie ich wiosenno-letnią kolekcję na sezon 2014.

Podobno „pechową trzynastkę” powinno omijać się szerokim łukiem, a jednak takie przesądy nie przejęły gości pokazu duetu Paprocki & Brzozowski, którzy jak zawsze zgromadzili się tłumnie w przestrzeni warszawskiego Soho Factory. Premiera ich najnowszej kolekcji na sezon wiosna lato 2014 została połączona z 13. urodzinami polskiej marki

 

Najnowszy wiosenno-letni sezon duetu Paprocki & Brzozowski można potraktować jako kompilację bieżących trendów i najmodniejszych fasonów – od garderoby codziennej po wieczorową. W kolekcji znajdziemy syntezę popularnych tendencji. Pojawiają się ironiczne nadruki, które miały ukazywać dystans projektantów do własnej twórczości – czarne koty, pechowe trzynastki, koniczyny i siódemki. Nie zabrakło sportowych, luźnych krojów, modnych przezroczystości oraz dopasowanej, wyjściowej garderoby. W palecie kolorystycznej pojawił się szeroki wachlarz odcieni – od klasycznych czerni i bieli, poprzez intensywne odcienie kobaltu i pomarańczowego, metaliczny niebieski, złoto oraz stonowane beże, szarości i kremy. 

 

 

Jubileuszowy charakter kolekcji podkreślił oczywiście finał pokazu, w którym modelki i modele przeszli się po wybiegu, trzymając w dłoni balony, a z góry posypało się konfetti.

 

Dodatkowo, podczas pokazu najnowszej kolekcji duetu projektantów, miała miejsce premiera damskiej tuniki oraz męskiej koszulki z linii Paprocki & Brzozowski dla T-Mobile Fashion. W ramach powyższego projektu, odbyła się także transmisja pokazu, którą można było zobaczyć na fanpage'u T-Mobile.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najnowsze wiosenno-letnie propozycje polskiego duetu.

 

tagi: Paprocki & Brzozowski | Paprocki & Brzozowski wiosna lato 2014 | Paprocki & Brzozowski pokaz | Paprocki & Brzozowski kolekcja | Paprocki & Brzozowski trzynaste urodziny |

podobne artykuły