PL / EN
OTULAMY SIĘ: KUPUJEMY IDEALNY KOŻUCH NA ZIMĘ

OTULAMY SIĘ: KUPUJEMY IDEALNY KOŻUCH NA ZIMĘ

Wśród must-have`ów jesienno-zimowego sezonu okrycia z podbiciem kożuchem.

KOŻUCHY – TRENDY PŁASZCZE JESIEŃ ZIMA 2017/18

Kurtki, płaszcze i kamizelki podbite kożuchem to jedne z naszych ulubionych jesienno-zimowych okryć, więc tym większa radość, że wracają w nowym sezonie ze zdwojoną siłą. Obfitość kształtów, tekstur, kolorów i długości Was zaskoczy. Klasyczne awiatorki szukajcie w kolekcjach Saint Laurent Paris, Sonia Rykiel, Diesel i Nicholas K. Przeszycia z owczej wełny na zewnętrznej stronie modeli znajdziecie w propozycjach Proenza Schouler czy Topshop Unique, a efektowne płaszcze podbite kożuchem to pomysł na zimowe okrycia Balmain lub Chloe.

Moda jesień zima 2017/18: Saint Laurent, Topshop Unique, Chloe, Proenza Schouler, Balmain (fot. East News)

KOŻUCHY Z SIECIÓWEK JESIEŃ ZIMA 2017/18

W popularnych markach odzieżowych na sezon jesień zima 2017/18 przeważają długie awiatorki w czerniach i brązach, z paskami na dole oraz przy szyi. W ofercie firm Mango i Zara znalazłyśmy też płaszcze podbite kożuszkiem w stylu vintage, a Levi`s klasycznie proponuje kurtki jeansowe, ale skoro zima, to również wykończone tym modnym materiałem, akurat w białym kolorze. Na najgorętsze trendy sezonu odpowiadają także polskie marki - piękną czarną postarzaną skórę z kożuchem widziałyśmy w Reserved.

My niezależnie od sezonu uwielbiamy skórzane kurtki, ale tym razem nasze serca skradły również klasyczne kożuchowe płaszcze w stylu vintage. Jakie są Wasze typy?

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: płaszcze | kurtki | trendy jesień zima 2017/18 | shopping |

podobne artykuły