PL / EN
OSCARY 2012 - STYLIZACJE GWIAZD NA CZERWONYM DYWANIE

OSCARY 2012 - STYLIZACJE GWIAZD NA CZERWONYM DYWANIE

Za nami 84. już ceremonia rozdania Oscarów. Michelle Williams, Rooney Mara, Meryl Streep. Sprawdź koniecznie, która gwiazda prezentowała się najpiękniej!

Amerykańskie nagrody filmowe Oscary wręczono już po raz osiemdziesiąty czwarty. Oprócz samych statuetek, największe emocje wzbudziły oczywiście kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Która stylizacja wypadła najlepiej? My mamy swoje faworytki.

 

Minionego wieczoru wiele z pań postawiło na szykowną biel. W jasnych tonacjach pojawiła sie między innymi Cameron Diaz (Gucci), Milla Jovovich (Elie Saab), Gwyneth Paltrow (Tom Ford), Jennifer Lopez (Zuhair Murad) i Rooney Mara (Givenchy). Angelina Jolie (Atelier Versace) i Sandra Bullock wybrały natomiast klasyczną i zmysłową czerń. Uwagę skupiały bez wątpienia Natalie Portman i Michelle Williams (Louis Vuitton) stawiając na energetyzującą czerwień. Bez wątpienia jednak najlepszą w kolorze kreacje dobrała Meryl Streep. W złotej sukni Lanvin prezentowała się naprawdę pięknie, a kolor kreacji idealnie współgrał z kolorem statuetki Oscara, którego aktorka zdobyła za rolę w "Żelaznej Damie".

 

A Waszym zdaniem, kto wypadł najlepiej?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Oscary 2012 | Meryl Streep | Michelle Williams | Rooney Mara | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły