PL / EN
GWIAZDY NA POKAZIE NATALII JAROSZEWSKIEJ Z OKAZJI 10-LECIA MARKI

GWIAZDY NA POKAZIE NATALII JAROSZEWSKIEJ Z OKAZJI 10-LECIA MARKI

Daria Widawska, Anna Czartoryska, Aleksandra Kisio i Anna Bosak wystąpiły w roli modelek na pokazie Natalii Jaroszewskiej. Zobacz, kto jeszcze pojawił się na Warszawskiej imprezie w domu mody VitkAc!

Delikatne, zwiewne tkaniny, skórzane wstawki, długie złote wisiory, wszystko w beżu, jasnym brązie, kremie i bieli – tak prezentowała się kolekcja Natalii Jaroszewskiej na pokazie zorganizowanym z okazji 10-lecia działalności projektantki. Modelki, z mocno natapirowanymi włosami, w które wplecione zostały modne kłosy, przechadzały się w długich sukniach w wielkie kwiaty, krótkich skórzanych spódnicach, koronkowych sukienkach i luźnych spodniach. Na wybiegu, w kreacjach Jaroszewskiej wystąpiły również gwiazdy – Aleksandra Kisio, Anna Czartoryska, Anna Bosak i Daria Widawska. Bez wątpienia ta ostatnia wypadła najlepiej, emanowała pozytywną energią i świetnie bawiła się w roli modelki.

 

Na imprezie, która odbyła się w domu mody VitkAc, zagrała na żywo Natalia Przybysz z zespołem NATU. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło znanych osób ze świata show biznesu, zaproszono między innymi Katarzynę Cichopek, Agnieszkę Dygant, Adę Fijał, Agnieszkę Szulim i Annę Samusionek. Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska, które również przybyły na pokaz Jaroszewskiej, okazały się najchętniej fotografowanymi gwiazdami.

 

Nam najbardziej do gustu przypadła słoneczna stylizacja Ady Fijał. Aktorka i piosenkarka włożyła na imprezę w domu mody VitkAc długą do kostek, zwiewną sukienkę w intensywnym, żółtym kolorze. Do tego dobrała dużą, również żółtą kopertówkę. Mimo na pozór monotonnej kolorystyki Ada Fijał prezentowała się dziewczęco, ale z klasą.

 

Obejrzyj stylizacje gwiazd w naszej galerii!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Natalia Jaroszewska | Daria Widawska | Edyta Herbuś | Aleksandra Kwaśniewska | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły