Logotyp serwisu lamode.info
MAJA SABLEWSKA NA IMPREZIE MOVE SHOWROOM W KRAKOWIE

MAJA SABLEWSKA NA IMPREZIE MOVE SHOWROOM W KRAKOWIE

Uznani projektanci i popularne marki zgromadzili się na imprezie w krakowskim klubie Baroque - Move Showroom. To właśnie tam goście mieli okazję poznać najnowsze trendy i wziąć udział w dyskusji na temat branży modowej w Polsce.

29. lutego 2012 w Krakowie, w klubie Baroque odbyła się impreza modowa Move Showroom. Spotkanie przy drinku i dobrej muzyce miało na celu zaprezentowanie kolekcji projektantów i marek. Nie zabrakło również dyskusji na tematy związane z polską branżą modową. Ponadto zgromadzeni goście mieli szansę poznać cenne wskazówki specjalistów na temat najnowszych trendów i oczywiście była to niepowtarzalna okazja, aby upolować unikalne projekty.

 

Podczas wieczoru w Baroque wielu projektantów zaprezentowało swoje portfolio, pojawili się Zemełka & Pirowska, Bartosz Malewicz, Kowalski, Massada, Aga Paul, Joanna Hawrot, Anna Pieta, COOKie, Jacob Haber, Dorota Bielecka, Click Fashion oraz Me&Bags. Wśród osób prowadzących panel dyskusyjny, będący zwieńczeniem całej imprezy, zagościli Anna Pirowska – krakowska projektantka, Maciej Maniewski – stylista fryzur oraz Raspberry And Red – słynna szafiarka.

 

Dodatkowo krakowski klub odwiedziła znana osobowość telewizyjna i trendsetterka Maja Sablewska. Była jurorka polskiej edycji X-Factora, która od niedawna jest blondynką, pojawiła się na imprezie w dopasowanych, długich spodniach w czarno-białe, pionowe pasy. Do tego włożyła krótką, błyszcząca, skórzaną kurteczkę. Na nogach Maja miała czarne buty z klamrami, a nadgarstki ozdobiła bransoletkami z koralików. Dodatki widocznie podkreślały ulubionych przez nią rockowy styl. 

 

A Wam jak podoba się Maja Sablewska w tej stylizacji?

tagi: Move Showroom | Maja Sablewska | Zemełka & Pirowska | Raspberry And Red | Dorota Bielecka |

podobne artykuły