PL / EN
OSCARY 2012 - MAKIJAŻE I FRYZURY GWIAZD

OSCARY 2012 - MAKIJAŻE I FRYZURY GWIAZD

Rozdanie Oscarów to doskonała okazja, by przyjrzeć się bliżej fryzurom i makijażom gwiazd na czerwonym dywanie. Angelina Jolie, Michelle Williams czy może Jennifer Lopez? Sprawdzamy, która z nich wypadła minionego wieczoru najlepiej.

Ceremonia wręczenia Oscarów to wydarzenie niezwykle prestiżowe. Oprócz walki o filmowe statuetki, na czerwonym dywanie toczy się jeszcze jeden bój – o tytuł na najpiękniejszą stylizację wśród gwiazd. Doskonale zdające sobie z tego sprawę sławy starannie przygotowują więc swoje kreacje, fryzury i makijaże. Która z nich wypadła w tym roku najlepiej? Przyjrzyjmy się im wspólnie i podsumujmy ten wyjątkowy korowód piękna.

 

Na czerwonym dywanie w Los Angeles niezaprzeczalnie króluje hollywoodzki styl glamour. Gwiazdy uwielbiają wysokie upięcia w stylu lat 50. czy też wdzięczne fale popularne w latach 40. Ich wierną fanką jest z pewnością Milla Jovovich, która dodaje sobie retro sekspailu zmysłowo podkreślając oczy i usta. Na kok natomiast zdecydowała się w tym roku Jennifer Lopez, Rooney Mara, Sandra Bullock oraz laureatka tegorocznej nagrody Oscara, Meryl Streep.

 

Tuż obok misternych fryzur na wielkiej gali zagościła też naturalność. Na taki look postawiła na przykład Natalie Portman i Angelina Jolie, które to wystąpiły w rozpuszczonych, lekko podkręconych włosach, uzupełniając stylizację o wyrazisty, acz niekrzykliwy makijaż.

 

Kto wypadł najlepiej? Pięknego looku nie możemy odmówić z pewnością Meryl Streep, ale prawdziwie oczarowała nas Gwyneth Paltrow – make up, fryzura i suknia projektu Tom Ford stworzyły minimalistyczną i niezwykle spójną w stylu całość.

 

A Wam czyja fryzura i makijaż przypadły do gustu?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Oscary 2012 | Angelina Jolie | Michelle Williams | stylizacje gwiazd | Jennifer Lopez |

podobne artykuły