Logotyp serwisu lamode.info
ORGANICZNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY STENDERS

ORGANICZNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY STENDERS

Piękna skóra to ta dobrze nawilżona. Marka Stenders oferująca kosmetyki organiczne przedstawia linię produktów do pielęgnacji twarzy z wysokiej jakości składnikami nawilżającymi. Sprawdź!

Produkty powstające w oparciu o naturalne składniki to dziś jeden z wiodących w kosmetyce trendów. Wracamy do natury, gdyż jesteśmy jej częścią, a ona jest częścią nas. W myśl tej zasady podąża również kosmetyczna marka Stenders, która produkuje wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Wszystkie kosmetyki Stenders wyrabiane są ręcznie, łącząc w sobie siłę życiową natury oraz prastare receptury. Do ich produkcji używa się jedynie naturalnych składników jak: oleje, wyciągi roślinne, suszone rośliny, olejki eteryczne i wosk pszczeli.

 

Linia produktów do pielęgnacji twarzy to kosmetyki dedykowane dla każdego rodzaju skóry. W ich składzie znalazły się wysokiej jakości składniki nawilżające – kwas hialuronowy i ekstrakt z pestek jabłek, które zapewniają skórze optymalny poziom ochrony przed utratą wody oraz zdrowy blask. Wśród kosmetyków znajdziemy między innymi kremy regenerujące na noc, pielęgnujące kremy na dzień, delikatne toniki oczyszczające oraz preparaty do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu.

 

Odkryj organiczne kosmetyki Stenders. Więcej informacji znajdziesz tu.

 

ORGANICZNE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY STENDERSfot. materiały prasowe

tagi: eko | Stenders | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły