PL / EN
MINCEUR DETOX YVES ROCHER – SOS DLA TWOJEGO CIAŁA

MINCEUR DETOX YVES ROCHER – SOS DLA TWOJEGO CIAŁA

Zadbaj o swoje ciało na wiosnę. Przeprowadź kurację detoksykującą z kosmetykami Yves Rocher Minceur Detox i ciesz się piękną i zadbaną sylwetką.

Piękne i zadbane ciało – to cel każdej z nas, szczególnie gdy zbliża się okres wiosenno-letni. Radykalna  zmiana diety, większa dawka ruchu i przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja – oto kroki w dążeniu do sylwetki idealnej.

 

Kosmetyczna marka Yves Rocher odpowiadając na potrzeby wielu kobiet przedstawia nowość w pielęgnacji ciała – kurację detoksykującą z kompleksem cytryny i kolendry, która pozwoli Ci utrzymać właściwą kontrolę nad ciałem i aż 14-krotnie przyspieszy proces spalanie tłuszczów w komórkach. Naukowcy z laboratoriów Yves Rocher połączyli ten unikalny kompleks, działający jeszcze skuteczniej niż stosowana powszechnie kofeina, z wyciągiem z kasztanowca indyjskiego o właściwościach drenujących, który dodatkowo ułatwia eliminację spalonych tłuszczów.

 

W nowej linii znalazły się Żel SOS Detoks oraz Peeling Detoks, które dla uzyskania lepszych efektów kuracji, warto stosować razem.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Yves Rocher | Minceur Detox | pielęgnacja ciała |

podobne artykuły