PL / EN
NOWY LAKIER DO PAZNOKCI LANCÔME - VERNIS IN LOVE

NOWY LAKIER DO PAZNOKCI LANCÔME - VERNIS IN LOVE

Prosty, szybszy gest nakładania lakieru i olśniewający rezultat. Odkryj gamę nowych lakierów do paznokci LANCÔME Vernis in Love w 24 wyjątkowych kolorach. Oczaruj manicurem!

Zapracowane, zabiegane... w dzisiejszych czasach szukamy innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam oszczędzać nieubłagalnie uciekający czas.  Marka LANCÔME doskonale zdaje się rozumieć potrzeby współczesnych młodych kobiet i przedstawia nowy kosmetyczny must have, wyjątkowy i łatwy w aplikacji, szybko schnący lakier do paznokci Vernis in Love.

 

Kolekcja Vernis in Love LANCÔME to aż 24 unikalne kolory, które na paznokciach dają niepowtarzalny i olśniewający efekt. Łatwość aplikacji umożliwia opatentowany pędzelek z rowkowanym trzonem, który sprawia, że lakier spływa bezpośrednio so środkowej części szczoteczki. Długa i zaokrąglona podstawa w połączeniu z płaskim, bardzo miękkim włosiem dostosowują się idealnie do kształtu paznokcia, umożliwiając równomierne nałożenie lakieru za sprawą jednego pociągnięcia! Płynna konsystencja lakieru Vernis In Love tworzy gładką i barwną powłokę bez prążków, która wykazuje niebywałą wytrzymałość. Mikrosubstancje lustrzane odbijają światło pod wszystkimi kątami dla efektu olśniewającego połysku.

 

Odkryj z nami nowe wszystkie kolory Vernis in Love. My szczególnie polecamy tropikalny w unikalnym połączeniu z pomarańczowo-malinową czerwienią.

 

LANCOME - LAKIERY DO PAZNOKCI VERNIS IN LOVE

fot. materiały prasowe LANCÔME - lakiery do paznokci Vernis in Love

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Lancôme | Vernis in Love | manicure |

podobne artykuły