Logotyp serwisu lamode.info
MINERALNY PUDER SYPKI KOBO PROFESSIONAL

MINERALNY PUDER SYPKI KOBO PROFESSIONAL

Wiosną skóra twarzy pragnie świeżości i delikatności. Przedstawiamy lekki mineralny puder sypki marki Kobo Professional, który zwieńczy subtelny i upiększający makijaż.

 

Wiosna to czas, kiedy zmęczona zimą skóra łaknie odnowy, powiewu świeżości i delikatności. To czas, gdy rezygnujemy z ciężkich kosmetyków i sięgamy po te lżejsze, dające skórze odetchnąć. Marka Kobo Professional przedstawia najnowszą kolekcję True wiosna lato 2012, a w niej wyjątkowy lekki, sypki puder mineralny do twarzy.  

 

Kosmetyk, który stanowi dopełnienie każdego makijażu gwarantuje efekt naturalny, kobiecy i zapewnia transparentne, matowe wykończenie. Subtelność i lekkość kolorów to cechy charakterystyczne całej gamy wiosennych produktów Kobo Professional.


Inspiracją do stworzenia kolekcji True był wygląd kobiety delikatnej, subtelnej, o pięknej zdrowej cerze, a jednocześnie mającej błysk i drapieżność w spojrzeniu. Stworzyliśmy wizerunek oparty na makijażu no make-up i makijażu glamour, który każda kobieta, niezależnie od tego, czym zajmuje się na co dzień – może z łatwością przenieść do swojego życia. - komentuje Katarzyna Kozłowska-Kołodziejska, makijażystka marki Kobo Professional.

tagi: Kobo Professional | trendy wiosna lato 2012 | makijaż |

podobne artykuły