PL / EN
NOWOŚCI KSIĄŻKOWE 2015 – „CO ZA SZYCIE” ANNY MAKSYMIUK-SZYMAŃSKIEJ

NOWOŚCI KSIĄŻKOWE 2015 – „CO ZA SZYCIE” ANNY MAKSYMIUK-SZYMAŃSKIEJ

Szycie jest proste jak... ścieg! - przekonuje autorka. Poznajcie nowość na polskim rynku wydawniczym!

W listopadzie swoją premierę sprzedażową miała książka „Co za szycieAnny Maksymiuk-Szymańskiej, autorki vloga o tej samej nazwie. Stwórzcie samodzielnie garderobę, o jakiej marzycie!

 

- W dobie, w której indywidualizm liczy się bardzo, tak samo ważne jest rękodzieło, zatem ta książka będzie pozycją wzbogacającą rynek i pomoże Wam w samodoskonaleniu krawieckim, a co za tym idzie, w rozwoju wyobraźni. Polecam! - napisał o nowej pozycji Tomasz Jacyków. Autorka przekonuje, że wśród zalewu sieciówkowej mody warto postawić na oryginalność i rozejrzeć się za propozycjami od młodych projektantów albo stworzyć samodzielnie autorski strój.

 

Dzięki tej lekturze nauczycie się podstaw szycia, wybierzecie odpowiednią maszynę, dowiecie się, jak przygotować wykrój, a w końcu uszyjecie wymarzoną część garderoby. - Moja książka to skrócone i uproszczone porady dotyczące szycia, które pozwolą Ci bez znajomości zaawansowanych technik zasiąść do maszyny i samodzielnie wykreować piękną bluzę, sukienkę, torbę czy spódniczkę. Mam nadzieję, że pomoże Ci ona nauczyć się podstaw szycia, a przede wszystkim sprawi, że zakochasz się w szyciu tak jak ja. Miłego szycia!- zaprasza autorka.

 

Do książki została dołączona płyta DVD z tutorialami video, dzięki którym przekonacie się, że szycie nie jest trudne, a nawet może być świetną zabawą. Sprawdźcie w galerii, co możecie znaleźć w książce!

 

Anna Maksymiuk-Szymańska — z wykształcenia dziennikarka, projektantka, specjalistka ds. PR. Swoją przygodę z modą rozpoczęła  ponad 10 lat temu. W tym czasie stworzyła pierwszą modową telewizję internetową Babskie TV, agencję marketingowo-PR ową Babski PR oraz pierwszy w Polsce vlog o szyciu, Cozaszycie. Obecnie rozwija swoją markę odzieżową em em szop, szyje, nagrywa i realizuje swoje pasje. Jest mamą dwuletniego Tymka.

video

MACIEJ ZIEŃ - BACKSTAGE POKAZU "UNDER PRESSURE"

tagi: książki | książki modowe | poradniki o modzie | książki o modzie | książki szycie | polskie nowości książkowe 2015 | książki 2015 |

podobne artykuły