PL / EN
NOWOŚCI KOSMETYCZNE JESIEŃ 2013 OD YVES SAINT LAURENT

NOWOŚCI KOSMETYCZNE JESIEŃ 2013 OD YVES SAINT LAURENT

Jakie nowe kosmetyki do makijażu na jesień zimę 2013/2014 proponuje marka Yves Saint Laurent? Lakiery do ust, matujące serum w podkładzie oraz linię do pielęgnacji zamkniętą w minimalistycznym designie.

Za co lubimy początki sezonów? Nie tylko za nowe trendy i kolekcje, ale także za nowości urodowe! To czas wymiany garderoby, ale również uzupełnienia kosmetyczki o to, co najpotrzebniejsze i najgorętsze wśród proponowanych hitów.

 

W odświeżonych ofertach marek na jesień zimę 2013/2014 znajdziemy nowości od m.in. Yves Saint Laurent. Kosmetyczna linia słynnego domu mody proponuje nam na rozpoczynający się właśnie sezon wyrazisty kolor na ustach oraz wypielęgnowaną i ujednoliconą cerę. Jak to osiągnąć? We wszystkim pomogą nam trzy nowe produkty.

 

Vernis à Lèvres Rebel Nudes to kolejna odsłona znanych już dobrze lakierów do ust. Tym razem stworzono pięć delikatnych odcieni nude, które do sprzedaży trafią już w październiku. Mają formę błyszczyka. Cecha charakterystyczna? Geometryczne złote opakowanie.

 

Po raz pierwszy w ofercie marki pojawiło się także serum ukryte w podkładzie Youth Liberator Foundation, które występuje w sześciu odcieniach. Zapewnia skórze ochronę i dokładne pokrycie. Matuje, ale nie tworzy efektu maski, a co najważniejsze niweluje oznaki starzenia dzięki zawartym w nim kompleksach.

 

Podobnie jak podkład, we wrześniu w sklepach znajdziemy także nowe kosmetyki z linii pielęgnacji rozświetlającej. Forever Light Creator powiększy się o nawilżający, rozświetlający i nadający cerze jednolity koloryt krem w żelu. Ma delikatną formułę, dzięki czemu zapewnia skórze komfort i staranne nawilżenie.

 

Uzupełniacie już swoje kosmetyczki o nowości?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: YSL | Yves Saint Laurent | kosmetyki Yves Saint Laurent | nowości kosmetyczne jesień zima 2013/2014 | kosmetyki na jesień | kosmetyki do makijażu | nowości w makijażu |

podobne artykuły