PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FADE TO BLACK – NOWA JESIENNA KOLEKCJA SMASHBOX COSMETICS

FADE TO BLACK – NOWA JESIENNA KOLEKCJA SMASHBOX COSMETICS

Poczuj się wyjątkowo na jesień! Smashbox Cosmetics w nowej ekskluzywnej kolekcji kosmetyków do makijażu proponuje najbardziej pożądane odcienie sezonu.

Przyciemnione światła i chwila napięcia jak w dobrym filmie. Ten dramatyczny efekt uzyskuje się dzięki grze ciemności z jasnością, nazywanej „fade to black”. Właśnie ten moment był inspiracją dla kolorystyki uchwyconej w najnowszych kosmetykach do makijażu marki Smashbox Cosmetics.

 

Limitowana kolekcja „Fade to Black” pełna jest więc kontrastujących ze sobą kolorów - od cielistych beży, przechodzących w tonację złota, poprzez fiolety i kolor wina, a kończąc na mocnych, grafitowych czerniach.

 

Bogata paleta barw cieni do powiek, w której znajdziemy uniwersalne zestawienia, przeznaczona jest zarówno dla kobiet o upodobaniach do delikatnego makijażu, jak również dla zwolenniczek bardziej zdecydowanych i odważnych rozwiązań.

 

Kolekcja zawiera także wyjątkowo trwałą, wodoodporną kredkę do makijażu oka z wbudowaną gąbką do rozmazywania konturów, w złotym i czarnym kolorze oraz szminkę Be Legendary Lipstic w najbardziej pożądanych odcieniach - Cognac i Black Cherry.

 

Kolekcja została zamknięta w metalicznych opakowaniach i do sprzedaży w wybranych perfumeriach Sephora trafi już we wrześniu. 

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Smashbox | Smashbox Cosmetics | kolekcja Smashbox Fade to Black | makijaż | kosmetyki do makijażu | nowości makijaż |

podobne artykuły