PL / EN
NOWE ODCIENIE PRO LONGWEAR OD M.A.C

NOWE ODCIENIE PRO LONGWEAR OD M.A.C

Elegancki makijaż oczu z perłowym połyskiem w kilka minut i w dodatku w najmodniejszych kolorach? Marka M.A.C powraca właśnie z nowymi odcieniami z kolekcji Pro Longwear.

Idealny makijaż to taki, który nie zajmuje nam więcej niż 5 minut, a wyglądem przypomina profesjonalną ingerencję „ręki” wizażysty. Na twarzy powinien utrzymywać się przez cały dzień i nie tworzyć efektu maski.

 

Wszystkie te ważne cechy uchwycono w nowej odsłonie kolekcji Pro Longwear marki M.A.C. Super trwałe kosmetyki do szybkiego i wyjątkowego makijażu oka powracają w odmienionych i lśniących kolorach. Wystarczy odrobina cienia w kremowej formule nakładanego palcem na powiekę, eyeliner do wykończenia i szybki elegancki makijaż jest już gotowy.

 

M.A.C ponownie proponuje nam cienie z możliwością aplikowania na sucho i zimno, które dostępne są w kolorach m.in. platynowego srebra, morskiego turkusu, metalicznego brązu z domieszką czerwonej perły i bladego różu z połyskiem perły. Wśród nowości znajdziemy także wodoodporne konturówki do oczu Pro Longwaer Eye Liner w odcieniach jasnego złota, głębokiej czerni, ciemnej oberżyny i zieleni.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: M.A.C | Pro Longwear | kolekcja kosmetyków | nowości od M.A.C |

podobne artykuły