Logotyp serwisu lamode.info
NOWOŚĆ OD CLINIQUE - MOISTURE SURGE INTENSE SKIN FORTIFYING HYDRATOR

NOWOŚĆ OD CLINIQUE - MOISTURE SURGE INTENSE SKIN FORTIFYING HYDRATOR

Problem z suchą skórą? Bez obaw, na ratunek przychodzi marka Clinique i jej najnowszy produkt do pielęgnacji – silnie nawilżający krem do twarzy Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator. Sprawdź koniecznie!

Pierwszym krokiem do uzyskania zdrowej, nawilżonej skóry jest osiągnięcie silniejszej bariery utrzymującej wilgoć. Taka bariera po pierwsze pomaga utrzymać optymalne nawilżenie skóry, a po drugie chroni ją przed negatywnym wpływem środowiska.

 

Clinique w odpowiedzi na potrzeby kobiet o bardziej suchej i delikatniejszej skórze wymagającej intensywnego nawilżenia przedstawia nowość, Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator.  Preparat ten zawierający składniki aktywne takie, jak: skwalen z oliwek, ekstrakt Ahnfeltia Concinna, kwas hialuronowy, glicerynę, sok z liści aloesu, cholesterol, kwas linolowy, witaminę B6, ekstrakt z oliwki europejskiej, pomaga odbudować barierę ochronną skóry, w efekcie czego zmniejsza się utrata wilgoci i błyskawicznie zostaje przywrócona zdrową równowaga.

 

Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator to w 100% bezzapachowy i beztłuszczowy bogaty krem-żel, który już po trzech dniach stosowania zapewnia skórze aksamitną gładkość, zdrowy wygląd, nawilżenia  i komfortowe uczucie napięcia, które utrzymuje się do 24 godzin. Kosmetyk należy stosować na dzień lub na noc.


Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator dostępny jest na rynku od stycznia 2012.  Sugerowana cena detaliczna 135 PLN za 30ml oraz 185 PLN za 50ml.

tagi: Clinique | Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły