Logotyp serwisu lamode.info
REVITALIZING SUPREME GLOBAL ANTI-AGING CREME ESTÉE LAUDER

REVITALIZING SUPREME GLOBAL ANTI-AGING CREME ESTÉE LAUDER

Estée Lauder przedstawia nowość w pielęgnacji – Revitalizing Supreme Global Anti-aging Creme, kompleksowy krem regenerujący do twarzy przeciwdziałający oznakom starzenia. Spraw, by Twoja skóra była jędrna i pięknie odżywiona.

Czujesz, że skóra Twojej twarzy z upływem czasu traci jędrność? Zauważasz zmarszczki, brak zdrowego kolorytu oraz utratę wilgoci skóry? Sięgnij po nowy krem regenerujący Estée Lauder, Revitalizing Supreme Global Anti-aging Creme, wszechstronny kosmetyk, który skutecznie zwalcza widoczne oznaki starzenia.

 

Założeniem marki było stworzenie kompleksowego kremu, który odpowiadałby na szczególne potrzeby aktywnych i pewnych siebie kobiet, świadomych upływającego czasu, które poszukują produktu zwalczającego oznaki starzenia i wszystkich związanych z tym procesem problemów.

 

Estée Lauder, Revitalizing Supreme Global Anti-aging Creme to wygodny i inteligentny kosmetyk, który zaspokaja nieustannie zmieniające się potrzeby skóry mieszkanek wielkich miast. Działa dokładnie tam, gdzie potrzebuje tego skóra - opóźnia pojawianie się licznych oznak starzenia, takich jak zmarszczki, utrata jędrności i wilgoci, czy brak kolorytu. Zawarta w Revitalizing Supreme Global Anti-aging Creme technologia IntuiGen TechnologyTM potrafi przewidzieć i zaspokoić wszystkie zmieniające się potrzeby skóry, pomagając jej stymulować liczne funkcje komórek i przywrócić jej naturalną zdolność do zachowania pięknego i młodego wyglądu.

 

W efekcie stosowania Revitalizing Supreme Global Anti-aging Creme nasza skóra staje się napięta i pięknie odżywiona. Krem jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Nie powoduje trądziku i został przetestowany dermatologicznie i oftalmologicznie. Formuła kremu pozwala również chronić skórę przed zimnem i ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Na rynku dostępny będzie od lutego 2012.

tagi: Estée Lauder | Revitalizing Supreme Global Anti-aging Creme | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły