PL / EN
NOWA KOLEKCJA DO MAKIJAŻU STRENGTH MARKI MAC

NOWA KOLEKCJA DO MAKIJAŻU STRENGTH MARKI MAC

Wiosenna kolekcja Strength kosmetyków do makijażu urodowego giganta MAC to nie tylko propozycje jak podkreślić na nowo swoją urodę. Pokazuje także, że wokół nas istnieje piękno mniej oczywiste.

Jak się okazuje nawet kampanie kosmetyków potrafią szokować. Po ostatnich kolekcjach MAC będących efektem kolaboracji ze znanymi osobami wydawać by się mogło, że przyszła pora na nową, nieco stonowaną w wydźwięku. Choć nowa wiosenna linia nie jest sygnowana żadnym znanym nazwiskiem to cała otoczka jej towarzysząca wystarczająco przyciąga uwagę.

 

Kolekcja Strength zainspirowana została silnymi, odważnymi i pewnymi siebie kobietami stąd do udziału w kampanii zaproszono jedną z najbardziej znanych kulturystek na świecie – Jelenę Abbou. Ma ona zwrócić uwagę na mniej oczywiste piękno i pokazać, że właśnie kosmetyki i kolor pozwalają podkreślić kobiecość. Kosmetyczny gigant w okresie wiosna 2013 stawia przede wszystkim na mocno zaznaczone usta i oczy oraz delikatne policzki. W kolekcji, która właśnie trafiła do sprzedaży znajdziemy, więc m.in. cienie do powiek, szminki, eyelinery i lakiery do paznokci.

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: MAC | makijaż | kolekcja Strength |

podobne artykuły