Logotyp serwisu lamode.info
NAJNOWSZA KOLEKCJA KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH CALZEDONIA – SUMMER CAPSULE

NAJNOWSZA KOLEKCJA KOSTIUMÓW KĄPIELOWYCH CALZEDONIA – SUMMER CAPSULE

Calzedonia serwuje już przedsmak kolekcji kostiumów kąpielowych na sezon 2012. Sprawdźcie, jakie modele będzie się nosić na plaży!

Najnowsza linia kostiumów kąpielowych Calzedonia to delikatne kolory utrzymane w palecie beży, ciepłych brązów, pudrowego różu i szarości. Modele zdobione są cekinami, koronkami i delikatnymi haftami, a także najmodniejszym printem tego lata - wężową skórą. Proponowane projekty to zapowiedź tego, co czeka nas w sezonie 2012.

 

Całą linię tworzą nowe romantyczne kostiumy jednoczęściowe i dwuczęściowe, kombinezony oraz sukienki. Calzedonia proponuje nam bowiem zestawy, które sprawdzą się zarówno w ciągu dnia na plaży jak i wieczorem, jako dodatek do stroju na wieczorne party. 

 

Zdjęcia do katalogu zostały wykonane na słonecznej i roztańczonej Ibizie. Ich autorem jest David Burton, słynny londyński fotografik, twórca wielu kampanii reklamowych i autor okładek najsłynniejszych światowych magazynów. Przed jego obiektywem stanęli Maria Gregersen i Sam Webb.

 

Zapraszamy do naszej galerii na mały przedsmak tego, co czeka nas w sklepach Calzedonia już w lipcu!

 

tl_files/moda zagraniczna/kolekcje/NAJNOWSZA KOLEKCJA KOSTIUMOW KAPIELOWYCH CALZEDONIA – SUMMER CAPSULE/CalzedoniaIbiza S9 010.jpg

fot. David Burton/materiały prasowe/ kolekcja Calzedonia - Summer Capsule

tagi: Calzedonia | kostiumy kąpielowe | kolekcja | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły