Logotyp serwisu lamode.info
GISELE BÜNDCHEN – URODA I WIELKI TALENT DO BIZNESU

GISELE BÜNDCHEN – URODA I WIELKI TALENT DO BIZNESU

Brazylijska top modelka oprócz urody i bajecznej figury ma też żyłkę do interesów. Specjaliści prognozują, że jest na dobrej drodze, by już wkrótce zostać miliarderką.

Piękna buzia i figura to nie wszystko. W świecie modelingu liczy się także osobowość, charyzma i biznesowe podejście. Nie problem szybko wydać wielomilionowe gaże, dlatego ważne jest odpowiednie ulokowanie środków i trafne inwestycje. Brazylijska piękność Gisele Bünchen zdaje się spełniać wszystkie te czynniki i mądrze inwestuje swoje pieniądze.

 

Dzięki trafnym inwestycjom w nieruchomości oraz lukratywnym kontraktom, eksperci finansowi uważają, że 30-latka jest na dobrej drodze do stania się pierwszą na świecie modelką-miliarderką.

 

Jak podaje magazyn Forbes, tylko w zeszłym roku dzięki udziałowi w kampanii H&M i Versace top modelka zgarnęła łączne honorarium w wysokości 45 milionów dolarów! Szacuje się, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat zarobiła, bagatela 250 milionów. Na tym jednak nie koniec. Z początkiem b.r. modelka uruchomiła także własną linię bielizny, której debiut odbył się w rodzinnej Brazylii oraz linię kosmetyków do pielęgnacji eko o nazwie Sejaa Pure Skincare, których jest właścicielem w stu procentach. Wszystkie te czynniki według specjalistów sprawią, że już wkrótce majątek Gisele osiągnie poziom stratosfery! Biorąc pod uwagę, że szacunkowo krajowy przemysł damski w Brazylii wzrośnie o 22%, da to Pani Bünchen przychód dodatkowych 19 milionów. Warto wspomnieć, że modelka zaprojektowała wrównież buty dla brazylijskiej firmy Ipanema, która w 2010 roku sprzedała ich 25.000.000 par.

 

Forbes wyjaśnia, że Gisele Bünchen, jako jedna z nielicznych gwiazd skupia się głównie na swojej działalności i tworzy własne, niezależne marki. Jest właścicielem wszystkich udziałów w spółkach, zapewniając sobie tym samym pełną niezależność.

 

W swojej prognozie magazyn Forbes uwzględnił również grunty w Brazylii i na Kostaryce, których modelka jest właścicielem oraz wielomilionowe środki, które zainwestowała w budowę domu w Brentwood w Kalifornii.

 

Pozostaje tylko pogratulować i trzymać kciuki za dalsze sukcesy pięknej Brazylijki.

 

 

A oto lista dziesięciu najbogatszych top modelek:

 

1. Gisele Bünchen

2. Heidi Klum

3. Kate Moss

4. Adriana Lima

5. Alessandra Ambrosio

6. Daria Werbowy

7. Lara Stone

8. Carolyn Murphy

9. Natalia Vodianova

10. Candice Swanepol

 

 

źródło: Forbes

tagi: Gisele Bünchen | modelka | modeling |

podobne artykuły