PL / EN
NAJLEPSZE STYLIZACJE BLOGEREK (LIPIEC 2018)

NAJLEPSZE STYLIZACJE BLOGEREK (LIPIEC 2018)

Lato w pełni!

 

Na polskich blogach wypatrywałyśmy tym razem dwóch rodzajów zdjęć: takich, które od razu kojarzą się z wakacyjnym klimatem i takich, które nawiązują do francuskiego stylu – w lipcu polskie blogerki szczególnie upodobały sobie ten kierunek. Zobaczcie, jakie trendy lasnują na swoich stronach rodzime fashionistki!

ZOBACZ TEŻNAJLEPSZE STYLIZACJE BLOGEREK (CZERWIEC 2018)

TRENDY LATO 2018 NA BLOGACH

Same zdjęcia już wprowadzają w wakacyjny klimat. Wszechogarniające fotografie promienie słoneczne, malownicze krajobrazy, pocztówki z podróży lub stylowe lato w mieście. Lipcowa garderoba blogerek nie mogła się obyć bez romantycznych sukienek (zwiewnych krojów, w stylu retro, z falbanami i grochami), dużych okularów przeciwsłonecznych, słomianych kapeluszy, torebek siatek i koszyków oraz wąskich klapek. Popularna była również nonszalancka prostota i oszczędne formy, z jednym mocnym elementem. Biel w wielu odcieniach i kolory cieliste doskonale podkreślały aurę, ale klasykę tego lata stała się również czerń.

Szukając pomysłów na letnie stylizacje, zajrzyjcie na blogi i Instagramy polskich fashionistek, a także przypomnijcie sobie styl takich ikon, jak Brigitta Bardot, Jane Birkin czy Coco Chanel, ponieważ właśnie nimi inspirują się obecnie blogerki!

Jeżeli natomiast już szukacie pomysłów na kolejny sezon, zajrzyjcie do naszego raportu z wybiegów: trendy jesień zima 2018/19!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: blogi | street fashion | lato 2018 |

podobne artykuły