PL / EN
BIEL & CZERŃ – DUET, KTÓRY MODZIE NIGDY SIĘ NIE ZNUDZI

BIEL & CZERŃ – DUET, KTÓRY MODZIE NIGDY SIĘ NIE ZNUDZI

Modowe yin i yang nieustannie w trendach!

Chociaż oba te kolory w modzie świetnie odnajdują się solo, razem tworzą duet doskonały. Biel i czerń to połączenie, które nigdy nie znudzi się ani projektantom, ani tym bardziej nam. Jakie obecnie propozycje w tych kolorach proponują światowe domy mody i jak noszą je fashioniści? Sprawdzamy!

ZOBACZ TEŻ: KOLORY – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

BIEL I CZERŃ – TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19

W wersji sportowej i eleganckiej, na dzień i na noc, do pracy i na randkę. Każda okazja jest dobra, żeby założyć stylizację w bieli i czerni. Zawsze sprawdzi się klasyczny podział biała góra + czarny dół – proponowany był m.in. przez Carolinę Herrerę, Alexandra Wanga i Davida Komę. Biało-czarne paski lansował dom mody Balmain, a wersję lampasów przypominających zebrę Dolce&Gabbana oraz Tom Ford. Projektanci w sezonie jesienno-zimowym pokochali czarno-białe garnitury i komplety – warto zwróćić uwagę na modele z kolekcji Dolce&Gabbana, Chanel czy Balmain. Dużo miejsca temu nieśmiertelnemu zestawieniu kolorów poświęcił Pierpaolo Piccoli, dyrektor kreatywny Valentino. Jego biało-czarne, długie kreacje, okraszone pelerynami lub falbanami, sprawią, że na nowo zakochacie się w tej kontrastowej parze barw.

Biało-czarne stylizacje: Carolina Herrera, Alexander Wang, Oscar de la Renta, Chanel
Balmain, Givenchy, Valentino, Dolce&Gabbana (fot. East News)

Wy też jesteście w fanklubie black&white? Zainspirujcie się stylizacjami z wybiegów i zobaczcie, jak w praktyce noszą biel i czerń fashioniści w światowych stolicach mody!

video

MACIEJ ZIEŃ – BACKSTAGE POKAZU „SWEET DREAMS”

tagi: moda uliczna | jesień zima 2018/2019 | kolory | TRENDY |

podobne artykuły