PL / EN
MOSCHINO – POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

MOSCHINO – POKAZ KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Gdzie tym razem poniosła wyobraźnia Jeremy'ego Scotta?

Motywem przewodnim pokazu Moschino na jesień zima 2019/20 są starożytne cywilizacje: Egipt i Rzym. To, co przystaje władcom i faraonom, noszą nonszalancko mężczyźni, sprawiając, że modą możemy się bawić i patrzeć na nią z przymrużeniem oka. Zobaczcie egipskie i rzymskie trendy uchwycone w kolekcji męskiej, stworzonej przez Jeremy’ego Scotta!

MOSCHINO – INSPIRACJE NA POKAZIE KOLEKCJI MĘSKIEJ JESIEŃ ZIMA 2019/20

W sezonie jesień zima 2019/20 w modzie męskiej w wydaniu Moschino dominuje waleczne przesłanie. Moda więc zostaje ukazana na tle inspiracji starożytnym Egiptem i Rzymem oraz epoką faraonów, co wyrażono poprzez stroje zbudowane na bazie gorsetów w formie zbroi, satynowych turbanów oraz szarf, przewiązanych na wysokości ramion, symbolizujących zwycięstwo.

POLECAMY: MOSCHINO - POKAZ WIOSNA LATO 2019

Moschino: bluza + zbroja, trendy jesień zima 2019/20 (fot. East News)

MOSCHINO – KOLEKCJA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na wybiegu Moschino jesień zima 2019/20 dominują płaszcze przewiązane kolorowymi wstążkami i szarfami, podkreślającymi linię ramion. Garnitury są wykonane z ciepłego tweedu, a popularnym wzorem jest jodełka, doskonała na sezon jesienno-zimowy. Kurtki bomberki dekorują starożytne napisy, przypominające te wygrawerowane na murze w okresie starożytności, a spodnie zdobi logo Moschino. Modele zakładają na bluzy ciężkie zbroje, a zamiast lekkich saszetek typu nerka, wybierają te z mosiądzu. Moda zyskuje waleczny charakter, co wyrażają akcesoria, takie jak satynowy turban, złota korona czy marynarki w stylu napoleońskim. Cała kolekcja jest osadzona w kolorach czerni, fuksji, turkusowej zieleni oraz śliwkowego fioletu. Nie brakuje także błyszczących aplikacji w postaci koralików i nici.

POLECAMY: MOSCHINO - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

W galerii prezentujemy trendy na pokazie kolekcji męskiej jesień zima 2019/20.

video

BOTTEGA VENETA JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: jesień zima 2019/20 | pokaz mody | MOSCHINO | TRENDY |

podobne artykuły