Logotyp serwisu lamode.info
MONIKA BRODKA AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW AA

MONIKA BRODKA AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW AA

Jedna z najbardziej oryginalnych artystek polskiej sceny muzycznej, Monika Brodka użyczyła wizerunku i promuję najnowszą kampanię marki AA Technologia Wieku. Dowiedz się więcej.

Piękna i wyjątkowo zdolna, tyle z pewnością można powiedzieć o oryginalnej artystce Monice Brodce. Jej wdzięk, naturalność i osobowość doceniła właśnie polska marka Oceanic, która zaprosiła piosenkarkę do udziału w promocji najnowszej linii antyalergicznych kosmetyków AA Technologia Wieku.

 

Linia AA Technologia Wieku to bogata gama kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy przeznaczona dla kobiet w sześciu kategoriach wiekowych: 18+, 30+, 40+, 50+, 60+ oraz 70+, co jest niewątpliwą nowością na polskim rynku kosmetyków.

 

Wraz z Moniką Brodką w kampanii weźmie udział także aktorka Małgorzata Braunek. W działaniach reklamowych i promocyjnych Brodka wspierać będzie swoim wizerunkiem markę AA Technologia Wieku, linie 18+, 30+, 40+, natomiast Małgorzata Braunek – linie 50+, 60+, 70+. Obie Ambasadorki pojawią się w kampanii prasowej. Monika Brodka wystąpi dodatkowo w kampanii telewizyjnej.

tagi: AA | Technologia Wieku | Monika Brodka | Małgorzata Braunek | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły