Logotyp serwisu lamode.info
JULIA PIETRUCHA NOWĄ AMBASADORKĄ MARKI OLAY

JULIA PIETRUCHA NOWĄ AMBASADORKĄ MARKI OLAY

Aktorka Julia Pietrucha wciela się w nową rolę i promuje linię kosmetyków nawilżających Olay Active Hydrating. Sprawdź szczegóły.

Julia Pietrucha to młoda i niezwykle aktywna zawodowo aktorka, która tym samym doskonale odzwierciedla Pokolenie 24. Nie bez powodu więc marka Olay to właśnie ją wybrała na ambasadorkę najnowszej linii kosmetyków Active Hydrating, które zapewniają skórze intensywne nawilżenie i uczucie komfortu nieprzerwalnie przez 24 godziny.

 

Dziś młode osoby żyją nad wyraz dynamicznie, nieustannie w biegu, są pełne pasji i z zaangażowaniem je realizują. Nie lubią tracić czasu, dlatego sięgają po rozwiązania proste i skuteczne. Taka jest też linia najnowszych produktów Olay, Active Hydrating, po którą sięgnęła Julia Pietrucha, by osiągnąć efekt odpowiednio odżywionej i głęboko nawilżonej skóry przez cały dzień.

 

Poszarzała i wysuszona skóra? Nigdy więcej. Inteligentna linia kosmetyków do pielęgnacji Active Hydrating o niezwykle lekkich i łatwo wchłaniających się formułach, zadba nie tylko o poczucie komfortu Twojej skóry, ale i o Twój bezcenny czas.

 

Wcześniej, podczas intensywnego dnia na planie filmowym w klimatyzowanym pomieszczeniu potrzebowałam dodatkowego nawilżenia. Jednak odkąd stosuję krem do cery suchej OLAY Active Hydrating, moja skóra jest aksamitnie gładka i nawilżona przez cały dzień – skomentowała ambasadorka marki, Julia Pietrucha.

tagi: Olay | Julia Pietrucha | Active Hydrating | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły