PL / EN
MOLIERA 2 I PRZYJACIELE: WSPÓLNE DZIAŁANIE MA MOC

MOLIERA 2 I PRZYJACIELE: WSPÓLNE DZIAŁANIE MA MOC

Ruszyła inicjatywa #Moliera2iPrzyjaciele!

Sklep internetowy Moliera2.com przychodzi z pomocą dotychczasowej konkurencji. Platforma zaoferowała możliwość internetowej sprzedaży zamkniętym butikom. Wszystko po to, aby utrzymać miejsca pracy w nieczynnych dziś sklepach.

MOLIERA 2 - NA RYNKU OD PONAD DEKADY

Moliera2.com to polski sklep internetowy, który od ponad 10 lat oferuje odzież, akcesoria i kosmetyki. E-commerce ma także swoje sklepy stacjonarne, jednak znaczną część sprzedaży prowadzi w sieci. W przeciwieństwie do wielu innych firm, zamknięcie sklepów stacjonarnych nie było aż tak dotkliwe w skutkach. Platforma nie chce wykorzystywać swojej przewagi i postanowiła podzielić się miejscem w sieci z innymi.

MOLIERA 2 - WSPÓLNE DZIAŁANIE W SIECI METODĄ NA PRZETRWANIE

Swą pomoc oferują szczególnie tym sklepom, które nie są przygotowane na sprzedaż swoich towarów poprzez taki kanał dystrybucji i z dnia na dzień zostały bez przychodów, co często wiąże się także z koniecznością zwolnień personelu. ,,Gospodarce potrzebna jest konsumpcja, a spadek obrotów w handlu, negatywnie przełoży się na inne dziedziny gospodarki, to podkreśla dziś wielu ekspertów" – mówi Arkadiusz Młynarczyk, Bussines Development Manager z Moliera2.com.

,,Tymczasem handel zamiera, poza branżą spożywczą, w zasadzie pozostał nam tylko Internet i widzimy, po ruchu na naszej stronie, że Polacy w sieci wciąż kupują. Jednak wielu przedsiębiorców nie jest na to gotowych, miną tygodnie, jeśli nie miesiące, zanim uruchomią i wypromują swoje strony. My mamy wszystko gotowe, mamy własną infrastrukturę IT, zaplecze grafików, specjalistów e-commerce, bezpieczeństwo i pełne zaplecze logistyczne. Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia współpracy od zaraz".

molieranaig

(fot. Instagram @moliera2)

,,Obecnie pracodawcy mają dwa wyjścia: albo przekazać wypowiedzenie pracownikowi albo stworzyć mu warunki do pracy, nawet na połowę czy jedną czwartą etatu. Dzięki naszej stronie dajemy szanse na sprzedaż online towarów, które dziś zalegają na półkach w tysiącach sklepów. Chcemy wspólnie zawalczyć o polskie sklepy i miejsca pracy, jakie przez lata rozwoju biznesu stworzyły, nie pozwólmy tego zniszczyć" – dodaje Arkadiusz Młynarczyk.

Chętni do nawiązania współpracy mogą zgłaszać się na adres a.mlynarczyk@moliera2.com

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: MOLIERA 2 | rynek | biznes | shopping |

podobne artykuły