PL / EN
CHANEL EYEWEAR – KAMPANIA WIOSNA LATO 2020

CHANEL EYEWEAR – KAMPANIA WIOSNA LATO 2020

5 artystów, 5 okularów, 5 inspiracji.

 

Piosenkarka Angèle, aktorki Isabelle Adjani i Margaret Qualley oraz muzycy Sébastien Tellier i Pharrell Williams. Pięciu artystów i pięć światów kreatywnych bliskich Virginie Viard, dyrektor artystycznej CHANEL. Wyjątkowy kwintet wybrał dla siebie ulubioną parę okularów z kolekcji wiosna lato 2020 i zinterpretował we własnym stylu w kampanii autorstwa Karima Sadli`ego.

Każda para okularów podkreśla oryginalność tych inspirujących twarzy. Dla Angèle jest to owalny wzór z przezroczystą ramą oktanową, która kontrastuje z metalowymi zausznikami przymocowanymi do naszyjnika z szarych pereł. Figlarna twarz Margaret Qualley wystaje zza motylich oprawek w czarnym metalu, również połączonym sznurem pereł, tym razem w kolorze białym. Możemy tylko zgadywać enigmatyczne spojrzenie Isabelle Adjani za dużymi kwadratowymi okularami przeciwsłonecznymi w czarnym oktanie z napisem CHANEL, inkrustowanym niczym klejnot. Prostokątna „tarcza” w wersji XL noszona przez Sébastiena Telliera uhonorowana jest tweedem, który otula ramę, a skronie podkreśla tu podwójne C. Wreszcie, oversize`owy prostokątny projekt z czarnego oktanu noszony przez ambasadora CHANEL, Pharrella Williamsa, jest ozdobiony drobnymi metalowymi płytkami z wygrawerowanym motywem przypominającym tkany tweed.

CHANEL i pięć twarzy kampanii okularów wiosna lato 2020

W ciągu zaledwie kilku miesięcy Angèle stała się ikoną popu swojego pokolenia. Jej olśniewający sukces został utytułowany nagrodą dla najlepszego koncertu na Victoires de la Musique w 2020 roku. Aktywizm, ironia, feminizm i świadome podejście do sieci społecznościowych: jej styl jest nieskończenie uwodzicielski. Belgijska piosenkarka i autorka tekstów współpracowała z CHANEL przy występach na fortepianie podczas kilku wydarzeń organizowanych przez Dom Mody oraz regularnie uczęszcza na pokazy kreowane przez Virginie Viard.


Legendarna aktorka Isabelle Adjani zapisała historię kina francuskiego w najbardziej emblematycznych filmach, od Morderczego lata i Camille Claudel, po Królową Margot. Jej wyjątkowa filmografia została nagrodzona pięcioma Cezarami dla najlepszej aktorki. Na planie Camille Claudel Bruna Nuytten`a aktorka po raz pierwszy spotkała Virginie Viard, która w tym czasie pomagała projektantce kostiumów Dominique Borg. Kobieta zaangażowana, pasjonująca się muzyką, niedawno pojawiła się na nowym singlu francuskiego zespołu The Penelopes.


Margaret Qualley jest promienną aktorką młodego pokolenia, która szerszej publiczności dała się poznać w serialu Pozostawieni. W 2019 roku została nominowana do nagrody Emmy za rolę w filmie Fosse/Verdon oraz zebrała pochlebne recenzje po występie w Pewnego razu ... w Hollywood Quentina Tarantino. Jej styl określa naturalna spontaniczność. Nosiła CHANEL na ostatniej ceremonii rozdania Oscarów.


W styczniu Sébastien Tellier, pełen wdzięku melancholijny muzyk, wydał teledysk do A Ballet, pierwszego singla z nowego albumu. To dziewiąta płyta w jego urzekającej dyskografii. Przyjaciel Domu, grał na żywo w towarzystwie orkiestry na pokazie CHANEL wiosna lato 2014 Haute Couture. Świat tego fascynującego muzyka jest przedmiotem dokumentu Many Lives, wspieranego przez CHANEL, którego premiera odbyła się podczas wieczoru otwierającego F.A.M.E. (Międzynarodowy Festiwal Filmów Muzycznych), w lutym 2020 roku w Gaîté Lyrique w Paryżu.


Pharrell Williams jest laureatem nagrody Grammy, nominowanym do Oscara muzykiem, producentem, filantropem i ambasadorem CHANEL. W 2019 roku stworzył z Karlem Lagerfeldem kapsułową kolekcję CHANEL-Pharrell.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: akcesoria | Chanel |

podobne artykuły