PL / EN
CHANEL-PHARRELL – UNISEKSOWA KOLEKCJA KAPSUŁOWA WIOSNA LATO 2019

CHANEL-PHARRELL – UNISEKSOWA KOLEKCJA KAPSUŁOWA WIOSNA LATO 2019

Moda, która łączy streetwear i nowoczesność z tradycją.

Kapsułowa kolekcja Chanel na wiosnę lato 2019 powstała we współpracy z amerykańskim raperem i producentem muzycznym, Pharrellem Williamsem. Królują w niej intensywne barwy żółci, czerwieni i zieleni symbolizujące beztroskość, energię i radość, a sam bohater kampanii pokazuje, że francuski dom mody nie stawia sobie żadnych ograniczeń. Wręcz przeciwnie, łączy tradycję z nowoczesnością, elegancję ze świeżością i luzem. Poznajcie szczegóły kolaboracji!

CHANEL-PHARRELL – UNISEKSOWA KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Sezon wiosenno-letni 2019 upłynie w Chanel pod znakiem radości, kreatywności i fantazji, wyrażonej w filmie zainspirowanym wyścigami motocyklowymi oraz anime z lat 80. Modele i modelki prezentują w nim ubrania nawiązujące do streetwear'u, którymi mogą się nawzajem wymieniać ze względu na uniseksowy charakter kolekcji.

Chanel-Pharrell: Anna Ewers promująca kolekcję wiosna lato 2019 

W linii ubrań zobaczycie bluzy z kapturem i graffiti w odcieniu mango, zielone t-shirty oraz długie szlafroki zdobione podpisem Pharrella oraz symbolami CC, Coco i N°5. Stylizacje uzupełniają sneakersy, a dowodem na to, że elegancja i tradycja mogą iść w parze z modą sportową, jest zestawienie outfitów z naszyjnikami z pereł. „Coco nie widziała ograniczeń i, co ciekawe, dom mody Chanel również, kiedy zdecydowali się na współpracę ze mną. Kiedy jesteś w stanie podtrzymywać dziedzictwo marki i jednocześnie przekraczać granice, tak jak robił to Karl, nie trzeba barier. Nie potrzebujemy murów, tylko mostów” – mówił artysta. 

Ubrania stworzone w ramach kolaboracji Chanel-Pharrell kupicie w butikach francuskiego domu mody już od 4 kwietnia 2019 roku.

POLECAMY: CHANEL - KAMPANIA CRUISE 2018/19 Z PENELOPE CRUZ 

W galerii prezentujemy multikolorową kolekcję kapsułową Chanel na wiosnę lato 2019, z udziałem Pharrella Williamsa.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Pharrell Williams | kolekcja | wiosna lato 2019 | Chanel | TRENDY |

podobne artykuły