Logotyp serwisu lamode.info
CHANEL – KAMPANIA CRUISE 2018/19 Z PENELOPE CRUZ

CHANEL – KAMPANIA CRUISE 2018/19 Z PENELOPE CRUZ

Nowa ambasadorka francuskiego domu mody w obiektywie Karla Lagerfelda.

 

Spis treści

1. PENELOPE CRUZ AMBASADORKĄ CHANEL

2. CHANEL – KOLEKCJA CRUISE 2019

Penélope Cruz, debiutuje jako nowa ambasadorka domu mody CHANEL, sfotografowana przez Karla Lagerfelda.

PENELOPE CRUZ AMBASADORKĄ CHANEL

Centralne miejsce jako twarz i jednocześnie inspiracja kampanii kolekcji na sezon cruise 2018/19 zajęła Penélope Cruz. Gwiazda kina, laureatka Oscara schodzi z planów największych produkcji filmowych, aby stać się częścią świata CHANEL.

CHANEL – KOLEKCJA CRUISE 2019

Moje najwcześniejsze wspomnienie nie dotyczy łodzi, ale dźwięku łodzi” – Karl Lagerfeld.


Berety, odsłonięte ramiona i spojrzenie w kierunku horyzontu świadczą o jednym – żeglowaniu po Morzu Śródziemnym, które stało się motywem przewodnim pokazu kolekcji międzysezonowej CHANEL. Penélope Cruz swoim blaskiem i elegancją wprowadza projekty Karla Lagerfelda w życie. Niezależnie od tego, czy prezentuje sweter, czy tweedowy żakiet, za każdym razem skupia całą uwagę patrząc wprost na widza. Innym razem Karl Lagerfeld fotografuje aktorkę patrzącą w inną stronę, zanurzoną w zadumie, wspominającą swoje własne podróże i snującą plany na kolejne wyprawy. Owinięta w miękkie, letnie paski, może odprężyć się przed kolejnym wyzwaniem.

ZOBACZ TEŻ: CHANEL – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Ujęcie po ujęciu, Penélope Cruz przypomina nam, że sama w sobie podróż jest przyjemnością. Wieczorowa suknia z odkrytymi plecami staje się synonimem długiej nocy pod gwiazdami; kardigany i berety przewidują orzeźwiającą morską bryzę. Wreszcie, aktorka, dotknięta ręką mistrza Karla Lagerfelda, gotowa jest na wszystko, co przed nią.

W albumie znajdują się wszystkie zdjęcia z kampanii oraz backstage sesji, a pod fotografiami pokaz kolekcji na sezon cruise 2019. Wyruszcie w podróż z CHANEL!

tagi: kampania | cruise 2019 | Penélope Cruz | Chanel |

podobne artykuły