PL / EN
VICTORIA BECKHAM NA LISTOPADOWEJ OKŁADCE VOGUE AUSTRALIA 2018

VICTORIA BECKHAM NA LISTOPADOWEJ OKŁADCE VOGUE AUSTRALIA 2018

Dekada w modzie według Victorii Beckham.

Victoria Beckham w tym roku świętowała 10-lecie powstania swojej marki odzieżowej, a o efektach pracy i motywacji opowiedziała na łamach listopadowego wydania Vogue Australia. Poznajcie szczegóły!

VICTORIA BECKHAM: SESJA DLA VOGUE AUSTRALIA

Victoria Beckham, projektantka mody i dawna wokalistka popularnego zespołu „Spice Girls” ozdobiła listopadowe wydanie Vogue Australia 2018. Gwiazda pozowała przed obiektywem Bibi Cornejo Borthwick, a minimalistyczne stylizacje przygotowała Christine Centenera. Victoria miała na sobie m.in. szare i beżowe marynarki, kraciaste okrycia wierzchnie i aksamitną sukienkę. Looki uzupełniono wibrującym różem, żółcią, ciepłym beżem i nostalgiczną szarością.

Victoria Beckham w sesji dla Vogue Australia, listopad 2018 (fot. Bibi Cornejo Borthwick)

VICTORIA BECKHAM W WYWIADZIE DLA VOGUE AUSTRALIA

W wywiadzie dla biblii mody, Victoria Beckham zdradziła, że jednym z jej priorytetów jest biznes odzieżowy, który prowadzi. Jak powiedziała: „Żyję i oddycham tą marką siedem dni w tygodniu. Nigdy się nie wyłączam, nie wyjeżdżam na wakacje bez telefonu czy dostępu do poczty mailowej. To moje piąte dziecko”. W spełnieniu marzeń kibicował jej przyjaciel, Marc Jacobs, a ona sama stwierdziła, że ambicja, odwaga i pewnego rodzaju naiwność zaprowadziły ją na szczyt.

VICTORIA BECKHAM: ROZWÓJ MARKI

Victoria Beckham założyła swoją markę we wrześniu 2008 roku. Wówczas jej kolekcja była niewielka, jednak projekty szybko pokochały kobiety na całym świecie, ceniąc je za minimalizm i elegancję. Z początku, modele ubrań dedykowano głównie kobietom sukcesu, którym nieobcy był dress code idący w parze z nowoczesnością. Z czasem ubrania stały się coraz swobodniejsze, co dowiodło temu, że minimalizmem można się bawić.

Victoria Beckham z powodzeniem prezentowała swoje najnowsze linie podczas New York Fashion Week, a celebracja 10. urodzin marki stała się pretekstem do powrotu z pokazami mody do Londynu w 2018 roku. Przy okazji jubileuszu powstała również specjalna kampania z udziałem samej Victorii, a także limitowana kolekcja złożona z t-shirtów, torebek, szpilek, okularów i biżuterii.

POLECAMY: VICTORIA BECKHAM POKAZ WIOSNA LATO 2018 NA 10-LECIE MARKI

W galerii prezentujemy zdjęcia Victorii Beckham, która pozowała do listopadowego numeru Vogue Australia 2018. Jak Wam podobają się efekty współpracy?

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Vogue Autralia | Victoria Beckham |

podobne artykuły