PL / EN
ANJA RUBIK I SZALONE LATA 80. W VOGUE PARIS PAŹDZIERNIK 2018

ANJA RUBIK I SZALONE LATA 80. W VOGUE PARIS PAŹDZIERNIK 2018

Polska modelka pozowała przed obiektywem Davida Simsa.

Kolorowa, energetyczna, w klimacie disco i odzwierciedlająca trendy minionych, ale wciąż powracających lat 80. – taka jest sesja zdjęciowa z udziałem Anji Rubik dla październikowej edycji Vogue Paris 2018. Poznajcie szczegóły!

ANJA RUBIK X VOGUE PARIS: STYLIZACJE W LATACH 80.

Anja Rubik prezentuje kolorowe, pełne błysku lata 80., zdobiąc stronnice październikowej edycji paryskiej biblii mody. Polska modelka wciela się w rolę bohaterki wieczorowej sesji zdjęciowej pod hasłem „Shining Star La Nuit, Tout Est Permis”. Energetyczne, barwne stylizacje przypominają nam garderobę naszych mam, w których królowały cekinowe koszule i buty kowbojki, winylowe kurtki, szerokie spodnie z wysokim stanem zestawione z marynarkami wypchanymi poduszkami oraz małe kapelusze a’la Michael Jackson. Modne wówczas outfity urozmaicały rajstopy w zebrę, a całość sprawiła, że moda stała się sposobem na wyrażenie wesołego usposobienia, przebojowości, młodego ducha i miłości do tańca. Te wszystkie elementy znajdują się w październikowym wydaniu Vogue Paris.

Autorem sesji zdjęciowej w klimacie disco jest David Sims, energetyczne stylizacje stworzyła Emmanuelle Alt, a za makijaż pełen intensywnych, szalonych kolorów odpowiada Lucia Pieroni. Fryzury z lokami to dzieło Duffy.

POLECAMY: ANJA RUBIK W ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ KAMPANII ZIMMERMANN RESORT 2019

W galerii przedstawiamy zdjęcia z sesji zdjęciowej z udziałem Anji Rubik. Jak Wam podobają się inspiracje latami 80. w modzie damskiej, ukazane na łamach październikowej edycji Vogue Paris 2018?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Vogue Paris | historia mody | edytorial | Anja Rubik |

podobne artykuły